Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik iskolában érdemes...

Melyik iskolában érdemes elvégezni a közbeszerzési referens képzést?

Figyelt kérdés
A munkáltatók melyik iskolát ismerik el jobban?
2017. jan. 29. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyiket se. Nem a papír a lényeg...


Nekem a munkáltatóim kb. leszarták a közbesz. referensi papíromat, az viszont sokkal jobban érdekelte őket, hogy milyen beszerzésekben jártam el eddig és mit csináltam pontosan...

2017. jan. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, de nem ez volt a kérdés. Ahova jelentkezni akarok, mindenhol kérik, nem eleg a közgazdász diplomám. Tehát, en ezt el fogom végezni, mindegy hogy ki szerint hasznos vagy nem hasznos, kérdés, hogy hol érdemes. Eddig az Efeb es a Soter-line iskolákat néztem.
2017. jan. 30. 12:18
 3/8 anonim ***** válasza:

És a közgázon nem tanultál ilyeneket?

Alapképzésben?

2017. jan. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, Te nem értetted meg a válaszomat.


Lehet, hogy kérik a papírt, de nem érdekli őket, hogy hol, milyen eredménnyel végeztél.


Ha nincs közbesz. tapasztalatod, akkor majd Ők megtanítanak...a papírtól függetlenül, ez csak arra kell, hogy lássák, megvannak az elméleti alapjaid.

2017. jan. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hat igen, ahhoz meg kell. Valahol el kell kezdeni.... Es szerintem nem mindegy melyik iskolában. Nem, Közgázon nem tanítanak ilyesmit, ez mar eleg speciális.
2017. jan. 30. 15:12
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a Soter - line - ban tanultam. Az nekem jó volt.


Kb. mindenhol ugyanazt adják le, mert találkoztam olyannal, aki pl. máshonnan jött át, mert ott nem volt jó neki az oktatási légkör, de ugyanazt tanulta, mint mi.


Mivel, nincs más helyről tapasztalatom, így nem mondanék véleményt a többiről.


Annyit még hozzáraknék, hogy nekünk volt alapképzésben a jogi karon Közbeszerzés.

Negyedéven éven volt egy 30 perces előadás, ahol a tárgyjegyző kb. 10 perc alatt elmesélte, hogy miért egy nagy baromság oktatni a közbeszerzést jogi egyetemi alapképzés keretében, aztán 20 perc alatt aláírta mindenki indexét.

Ezzel letudtuk a közbeszerzést az egész jogi tanulmányokra.


(mondjuk időközben közbeszerzési szakjogász is lettem, az némileg többet nyújt nekem, mint a referensi.)

2017. jan. 31. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mit takar pontossn ez a szak? megeri?
2017. okt. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Koszontem a valaszokat:)))))
2017. okt. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!