Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Visszavonhatom a diákigazolván...

Visszavonhatom a diákigazolvány igénylését?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt elhagytam az ELTÉs diákom. Minden lehetséges helyen megnéztem, majd kétségbeesésemben bejelentettem az eltűnését és újat igényeltem, 3500 forintot befizetve.

Ezek után ma előkerült.

Tudna valaki segíteni abban, hogy van-e lehetőség az igénylést visszavonni, esetleg még a pénzt is visszaszerezni? Vagy tartsam meg mindkettőt és kész?



2017. jan. 29. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
az eltén nem tanítják meg hogy mire való a HK/HÖK?? pont az ilyen kérdések biztos megválaszolására..
2017. jan. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért fáradtál ennek a válasznak a megírásával, ha nem segítettél vele. :)
2017. jan. 29. 20:12
 3/5 anonim ***** válasza:
nem segítettem? szerintem de. itt beböföghet bárki bármi. a HK meg biztosat tud mondani. Ha a HK-nak írnál egy emailt ezügyben, holnapra lenne egy tuti válaszod, és elmagyaráznának mindent.. de látom te inkább azt szeretnéd hogy valaki ideböfögje h igen vagy nem..
2017. jan. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tartsd meg mindkettőt
2017. jan. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves 1. válaszadó! Gondolod, hogy elsőként nem a HÖK-nél érdeklődtem? Sajnos nem tudtak biztos választ adni, mert elég komplikált ügy volt. Bementem ma az ELTE központi irodájába, és egy hosszabb folyamat után sikerült megoldani az ügyet. Köszönöm a válaszod, de kár volt fáradoznod miatta.
2017. jan. 31. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!