Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 4 bukott tárgyat még be lehet...

4 bukott tárgyat még be lehet hozni a 2. félévben?

Figyelt kérdés

Nem úgy jöttek össze a dolgok,ahogyan akartam:(

Elivleg 2 ráépülős,de indítanak vizsgakurzust,fel lehet venni a folytatását a következő félévben.



2017. jan. 31. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ez attól is függ, hogy miért buktad őket. Ha csak lustaságból, vagy épp elég szerencsétlenül jött ki mert mondjuk lebetegedtél és nem tudtál tanulni, akkor ez már a következő félévben nem lesz és bele tudsz húzni.

Nem tudom mennyire kell dolgoznod, de én azt az időt a helyedben inkább a tanulásra fordítanám .

Viszont ha tényleg kihoztad magadból a maximumot és az ennyi, akkor nem látok rá túl sok esélyt.

Szóval lehet, persze, neked kell tudni az indokokat, én a helyedben biztos beleadnék mindent, hogy sikerüljön.

2017. jan. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

a vizsgakurzust fel kell venni, abból elmész vizsgázni februárban, ha azt teljesíted legalább elégségesre akkor utólagos tárgyfelvételi kérelemmel felveheted az erre ráépülő tárgyat is és bekapcsolódhatsz


ha nem, akkor sajnos nem tudod felvenni az erre ráépülő tárgyakat, illetve a legközelebbi félévben elindított tárgyat, amit nem sikerült megcsinálnod újra meg kell csinálnod

2017. jan. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekünk úgy mondták,hogy vizsgakurzust felveszem,és abból tavasszal megyek vizsgázni,a tanár mondta. És a ráépülőst is felvehetem.

Amúgy alig tanultam valamit...szakítás,csádi problémák. Szóval majd belehúzok. Amire tanultam 4-es 5-ös lett,aztán jött a szakítás és utána mind a négy tárgy bukó...

2017. jan. 31. 17:49
 4/6 A kérdező kommentje:
*családi
2017. jan. 31. 17:49
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

igen a vizsgakurzusból tavasszal kell vizsgáznod

utána ha az megvan elmehetsz vizsgázni abból is ami erre épül

és felveheted

szóval no para :)

meglesz az, ha az jó lett amire tanultál, akkor ez is menni fog, van rá időd :)

2017. jan. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Azt nem tudja valami,hogy a neptunon a vizsgakurzusra ott kell jelentkezni,ahol a tárgyakat felvenni? Vagy azt máshogy kell? (ELTE)

2017. jan. 31. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!