Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sport- és rekreációszervezés,...

Sport- és rekreációszervezés, sportszervezés milyen szak?

Figyelt kérdés
Mennyire teljesíthető, milyen tárgyak vannak,mennyire gyakorlatias?
2017. jan. 31. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez amolyan tesi szak. Van minden ami alap Egészségtudományi karokon van pl anat-élettan, egyéb természettudományos tárgyak, töltelékek.


Ha van hozzá indíttatásod akkor lehet vele boldogulni. Talán még az egyik legkönnyebb szak az ilyenek közt.


Órarendek fent vannak néhány egyetem honlapján ott meg tudod nézni, hogy pontosan mire számíthatsz.

2017. jan. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem sokra fogsz vele menni. Nem igazán keresik a sportszervezőket.
2017. jan. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én most ősszel fogom kezdeni sportszervezőként a 2.évemet, és abszolút teljesíthetőnek tartom. Az első félévben jóformán anaton kívül nincs is nehéz tárgy. Aztán már 2.félévben bejött pár szívatós tantárgy amire bőven kellett tanulni. A tesi sem vészes.
2017. aug. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!