Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Informatikai szakközépiskolát...

Informatikai szakközépiskolát (szakgimnáziumot) ajánlanátok? SOS (részletek lent)

Figyelt kérdés

16/F, NEM tanköteles.. 10. osztályos vagyok.. Budapesten keresek informatikai szakközépiskolát (szakgimnáziumot).. Eddig C# nyelven tanultam programozni, és tanultam számítógép karbantartást, hálózat építést. Angol nyelvet tanulok 10 éve, félévim 3,9.

Nem baj ha nincs programozás, ha két nyelvet kell tanulni v hasonló.. (Gyorsan fel tudok zárkózni esetleges plusz tantárgyból/nyelvből)

Ha tudtok sulit ami kicsit is megfelel a fentieknek, kérlek írjátok minél előbb.

Ui.: nem kirúgni fognak, én akarok váltani



2017. jan. 31. 16:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Mechwart
2017. jan. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!