Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a szolnoki...

Mi a véleményetek a szolnoki Magiszterről? Érdemes oda menni tanulni?

Figyelt kérdés
Milyenek a pedagógusok, diákok? Nehéz ott az érettségi?

2017. febr. 1. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Hát ez nem egy erős iskola. Azok mennek oda főleg akiknek máshol nincs reményük leérettségizni.
2017. febr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De fizetős ?
2017. febr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyet értek az elsővel, nagyon gyenge iskola. És ez a "nehéz ott az érettségi" kérdés: mindenki ugyanazt az érettségit írja :D Szóval egyik iskolában nem könnyebb, az a másikban nem nehezebb..
2017. febr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ kicsit elszomorodtam. Saját tapasztalataid alapján vélekedtél így? Vagy csak hallomásból írtad ezt?
2017. febr. 1. 20:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, egy barátnőm volt osztálytársa odament, de fél év után már el akart menekülni. A barátnőm pedig azt mondta, hogy érdemes azt az iskolát jó messzire elkerülni.
2017. febr. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mégis milyen okból mondja ezeket konkrétumot mondjon.
2017. febr. 2. 21:06
 7/8 anonim válasza:

A diákokat látom minden nap. Hát elég alacsony a színvonal. Köpködnek, bagóznak, nem férünk el tőlük az utcán. Ebből gondolva szerintem nem nagy ott az elvárás. (Nekem fura, hogy egyátalán engedik diákoknak a dohányzást közvetlen az iskolánál... anno nálunk nem engedték, bújkáltak.)


Az érettségi központi szóval.... az mindenhol ugyanaz. :)

2017. márc. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Andi(ka) ***** válasza:
56%
Én oda járok...nincs megengedve a dohányzás,bevezették a ,,cigi szünetet",amikor ki tudnak menni(noha én nem bagózom) Máskülönben nem engednek ki,és az épület mögé kell elbújni. Minden iskolában ugyanazt az érettségit írják,ugyh nincs különbség,h itt nehezebb/sem. Már többet is fegyelmire küldtek/ki is csaptak. A tanári kar nagyon jó,Elte-n végzett is van,mindenkinek van végzettsége/diplomája/mesterképzése(stb. ...) Az ig.nő is fontosnak tartja,h jól érezzük magunkat. Lehet a tanárokhoz menni beszélni,segítséget nyújtanak. Az érettségire is rendesen felkészítenek. Fegylemet,odaadást tanítanak,h rendes legyél. Vannak,akik más iksolából jöttek át hozzánk,azt hitták,h ,,nem kell csinálni semmmit" de ez nem igaz. Ők is meglepődtek ezen. Vannak olyanok(én is úgy kerültem oda,h sehova nem vettek fel 9-ikbe) csak oda vettek fel,de megvan a közösség,ezért szeretnek ide járni
2018. jan. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!