Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Illyés Gyula gimnázium Budaörs?

Illyés Gyula gimnázium Budaörs?

Figyelt kérdés
A németes osztályba mennyire nehéz bekerülni? Ugye nincs szóbeli, a hozott pontokkal 3-mat vesztek és 71 lett a központim. Nagyon esélytelen a bekerülés? Feltételezem inkább az emberek az angolosba jelentkeznek, de hát nem tudom. Illetve a Kölcsey (budapesti) öko tagozatán sincs szóbeli és valaki nem tudja kb hány ponttal vennének fel? És szintén a budapesti Kölcsey angolos tagozata érdekelne, hogy esélytelen lenne, hogy bekerüljek? Tudom, hogy sok most a felvételis kérdés, de eléggé érdekelnek a vélemények.

2017. febr. 4. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Németre talán kevésbé nehéz bekerülni, mint angolra, mert németet kevesebben tanulnak. Szerintem a pontjaid aránylag jók az Illyésbe, szóval annyira nem esélytelen, csak max. nem leszel élmezőnyben :)

Az ökora amikor én felvételiztem 150 összpontszém volt a ponthatár a felvételhez (aránylag magas), az előző években kevesebb is elég volt. Az angolos tagozatra pedig szerintem tuti behívnak szóbelizni, és ha már szinte maxra teljesítesz, akkor oda is tuti, hogy be fogsz kerülni.


Szóval szerintem mindahárom tagozat esélyes, de a "szóbelitlen" tagozatokra csak akkor lehet bővebb infót mondani, ha már meglesz az ideiglenes rangsor. Addig is: sok sikert a szóbelikre ;))

2017. febr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem 70-80 % hogy bekerülsz, németes osztályba kicsit alacsonyabb ponthatár szokott lenni.

Remélem bekerülsz 😉

2017. febr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom van e, akit erdekel, de 129. helyen vagyok az illyes nemetes rangsoran.
2017. márc. 10. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!