Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gépgyártástechnológiai technik...

Gépgyártástechnológiai technikussal milyen helyen tudnék elhelyezkedni, jó szakma ez?

Figyelt kérdés

Ezen gondolkodtam. Van lehetőségem ilyen helyre menni, 2 iskola van egy városba, ahol ezt lehet tanulni, és a közelbe van. Érettségim van 2 éve, most csinálom az első szakmám, ami szintén technikusi, gépészet az is, csak az más. Gondolkodtam hogy jelentkezem ide, mivel érdekel a CNC .


Ezzel ilyen helyen hogy Audi vagy hol lehet elhelyezkedni? Tulajdonképpen ez mit csinál? Győrbe mennék tanulni.


Ide bárkit felvesznek? Érettségimbe lett 2 db 2, 2db 3, és 1 db 4-es.


Érdemes ezt tanulni? Kicsit szedett vedett lett, siettem. Bocs


2017. febr. 5. 21:30
 1/6 A kérdező kommentje:

Még ezeken gondolkodtam :

Mechatronikai technikus

Épületgépész technikus


Ezek közül melyik éri meg? Melyikkel lehet jobban keresni?

2017. febr. 5. 21:34
 2/6 anonim ***** válasza:

Gépgyártásra ha jól tudom ráépül a cnc gépkezelő és utána a programozó így lehet pl az audiban programozni, de kis műhelyekben ezek nélkül is lehet.


Azért azt fontos tudni hogy ha gyártani mész akkor a 3 műszak elég alap lesz... nagyon ritka a 2, de még ritkább az 1 műszakos munkarend.


Van rá kereslet, de fizetésből olyan kezdő 130 körül lehet vele keresni, kis cégeknél a max az olyan 200.000 persze alaphangon 2 műszak. Nagy cégeknél meg olyan 180-250-ig lehet vele 2-3 műszakban:)

De monotonitás tűrés kell hozzá meg az hogy az olajszag ne zavarjon, meg ha olajos vagy:)

2017. febr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Es az épületgépész? Az milyen? Erdekel mind kettő igazából
2017. febr. 5. 22:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Abban nincs tapasztalatom:)


Amit mondtam saját tapasztalatból mondtam illetve ismerősök alapján:)

2017. febr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Epuletgepesz nem keresett, másikkal jobbá jársz
2017. máj. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jobban *
2017. máj. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!