Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Pannon Egyetem nagykanizsai...

A Pannon Egyetem nagykanizsai mérnökinformatikus képzéséről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nagy valószínűséggel szeptembertől Nagykanizsára fogok járni a Pannon Egyetem mérnökinformatikus karára.


Kinek mi a véleménye? Mik a tapasztalatok? Mennyire nagy az elvárási rendszer? Értem ez alatt, mennyire kell vért izzadni egy sikeres vizsgáért? Mondjuk összehasonlítva a BME elvárásaival?


Ezek mellett bármit szívesen olvasnék az egyetem ezen szakával kapcsolatban, hogy minél többet tudjak róla, mielőtt elkezdem.


Köszi.



2017. febr. 8. 02:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy már késői a válasz, de ez még jól jöhet azoknak, akik azon gondolkoznak, hogy oda menjenek mérnökinfóra. Idén kezdtem mérnökinfón, és elég nagy csalódás. A képzés szintje nagyon alacsony. 1.félévben nagyrészt programozás van C-ben, papíron programozás természetesen 2 tantárgyból is. Ha bejársz az órákra, akkor simán teljesíthető. Vért izzadni egyáltalán nem kell, közelebb áll egy főiskolához ez a hely, mint egy egyetemhez.


Biztos vagyok benne, hogy a BME és ez a hely ég és föld körülbelül.

Bizonyos tantárgyakból kéne pl mikroprocesszort tervezni meg számítógépet szerelni, de megmondták az oktatók, hogy nincs pénz alkatrészekre ahhoz. Gépészmérnöki képzést hirdetnek minden évben, sose indul. Nem is értem miért :)


A több darab duális cégből 1-2 van, amelyik valóban indít duális képzést.


Összefoglalva: ne ide.

-Elsőéves mérnökinfós hallgató

2022. febr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!