Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki jár a SE-ETK (Semmelwei...

Valaki jár a SE-ETK (Semmelweis), egészségügyi gondozás és prevenció [védőnő] karára?

Figyelt kérdés
Ha jól láttam 2016-ban 312 pont kellett . Milyen nehéz a bennmaradás ? Nehéz itt? Esetleg jobban megérné ha Szegedre mennék ?

2017. febr. 8. 19:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Első évben sokan elbuknak anatómián esetleg élettanon, de egy év csúszással közölük is sokan elvégzik. Másodév második felétől jönnek be igazán a szakmai tárgyak,ha szorgalmas vagy akkor teljesíthetőek.A tanárok szerintem nagyon segítőkészek, bármilyen problémával lehet hozzájuk fordulni. Másik tanszék előadóiról nem feltétlenül mondhatni mindenkiről ezt el. De sok dologban nem hallgatóbarát az egyetem szaktól függetlenül.Más egyetemekről nem tudok nyilatkozni, ha érdekel még vmi írj privátot :)
2017. ápr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!