Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Deáktéri evangélikus gimnázium...

Deáktéri evangélikus gimnáziumban milyen típusú feladatok vannak a nyelvi szobeli felvételi feladatsorában?

Figyelt kérdés
Aki oda felvetelizett az milyen nyelvi feladatsort kapott? Azt irják az oldalon hogy "egyre nehezedő feladatok A2 szint" valaki tudna segíteni?

2017. febr. 11. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez engem is nagyon érdekelne.

Melyik szakot jelolod?

2017. febr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 FulopHella ***** válasza:

Szia, én tavaly felvételiztem oda Németből pontosan a feladatokra nem emlékszem(Ez midnegy úgysem ugyanazt a feladatlapot kapod.)Nekem ilyen feleletválasztós volt, megadtak több lehetőséget és kikellett választani amelyiket helyesnek ítéltem. Visszaható névmás ilyesmik mind voltak benne sok azokra készülj bár lehet idén más lesz a nehéz részén. Szóbelin akkor beszélgetni kellet a tanár kérdezett németül és azt kellett megválaszolni gyakorlatilag ennyi.(Ennek a témája lehet fenn is van a honlapon) .

Viszont nagyon figyelj oda, mert amikor szimpla beszélgetésre hívnak be és megnézik például, hogy a füzeteid mennyire saláták ott sok pont szerezhető, érdemes újra írni őket!

Sok sikert a felvételihez! Deákba magas pont szám kell engem 82%-kal éppenhogy behívtak!Hajráá!Szólj ha odamész végul!

2018. jan. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!