Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A felvire a 9-10. -es bizonyít...

A felvire a 9-10. -es bizonyítványt is fel kell tölteni?

Figyelt kérdés
Mert ugye a természettudományos tárgy jegyei abban vannak...most úgy tűnik, hogy lekésem vele a 15-ét, mert ofő nem adta ki a biziket, csak bescannelte mindenkinek a 11.-est, így valószínűleg csak pótolni tudom majd...írt egy olyat is a felvi, hogy a már rendelkezésre álló dokumentumokat fel kell tölteni 15-ig..az nagy gond, ha ezt majd utána fogom feltenni? Pontosan, amikor kiadja a bizit...mert a 11.-esért is könyörögni kellett neki, a 12.-est meg ballagáson kapjuk meg ugye...szóval nem probléma, ha a 9-10.-est is majd akkor töltöm fel? Július 12-ig lehet ugye..

2017. febr. 12. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
A tizenkettedikes bizid még nincs a birtokodban, így azt nem kell feltöltened. Ha megszerzed a 9-10-es bizidet, 15-ig feltöltheted, illetve postai úton júniusig elküldhetet az Oktatási Hivatalnak a jelentkezési időszak lejárta után.
2017. febr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem azt kérdeztem...hanem hogy feltölteni ugyanúgy nem lehet a felvire, mint most? Mert elvileg lesznek pótolandó dokumentumok...mint a 12.-es bizi..szóval azzal egyszerre nem tehetem fel a 9-10.-est is?
2017. febr. 12. 15:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, és erre válaszoltam azzal, hogy dokumentumpótlással elküldheted, mivel elvileg most hozzá tudnál jutni. Tehát nem. De írj az oktatásiaknak, az a legbiztosabb.
2017. febr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Magyarul akkor azt már csak postán tudom csatolni, elektronikusan nem?


Bocsi az értetlenkedésért, csak nekem most nem mindegy, hogy melyiket vinném..fizikám tavaly nem úgy sikerült, ahogy kellett volna, földrajzot szeretném, azt meg 9-10-ben tanultuk ugye...és most nem mindegy, hogy ofő mit cseszett el..

2017. febr. 12. 15:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, postán tudod beküldeni.
2017. febr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De egyébként semmi gáz, öt hónap alatt simán be fog érni. :)
2017. febr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hurrá.:D
2017. febr. 12. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!