Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kommunikáció és médiatudomány?

Kommunikáció és médiatudomány?

Figyelt kérdés
Sokszor látom, hogy xy ilyen szakra jár (nem végezte el) és tök jó állása van. Főként nők, de nem villalakó, meg hasonló állásra gondolok. Mit csinál, tanul az, aki erre a szakra jár? Mindig azt hallottam, hogy túljelentkezéses büfészakma, de ahogy tapasztalom, nem. De lehet nekem más a felfogásom.
2017. febr. 13. 15:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom te milyen körökben mozogsz, én még nem hallottam olyanról, akinek ezzel a végzettséggel jó munkája van. Sőt, egy ismerősöm tudott benne elhelyezkedni, ő jelenleg egy kisebb tv segédszerkesztő félesége. Mert igazából nem csak ez a feladata, hanem sok mindent rásóznak, csak épp kamera elé nem állhat.
2017. febr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!