Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Erzsebetvarosi kettannyelvu...

Az Erzsebetvarosi kettannyelvu kozepiskolaban van szobeli? Es ha igen mikor?

Figyelt kérdés
2017. febr. 14. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:

A K30-ra gondolsz? Ha igen, akkor igen, szóbeli elbeszélgetés és szakmai alkalmassági vizsga van. Az alkalmassági vizsga képességfelmérést, vers- és prózamondást, éneket, mozgást és táncot foglal magában.

4 területen kell megfelelni: beszédtechnika, ének-zene, tánc és színészmesterség. Minimális ismeretek: 2 vers, 1 prózai részlet és 1 dal minőségi előadása.

Területenként a következők vannak:

- Beszédtechnika: tanult szöveg elmondása, írott szöveg felolvasása

- Ének-zene: tanult dal előadása, zenei hallás- és ritmusérzék-vizsgálat

- Tánc: rövid tánckoreográfia tanulása kis csoportban

- Színészmesterség: tanult szöveg előadása, helyzetgyakorlat előadása segítséggel.


Sok sikert!! A szóbeli február levégén, illetve március közepéig lehetnek. Figyled a honlapot!

2017. febr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ma jött a levél behívtak szóbelizni:) Nagyon nehéz a szóbeli? Az éneklést szigorúan nézik? Nehéz bekerülni?
2017. febr. 17. 16:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen "éneklés"?
2017. nov. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez szakközép?
2017. nov. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia:)

Tavaly voltam szóbelizni és nekem nagyon tetszett a suli de szegényes és elég sok tróger jár ide ezért édesanyám nem engedte. A szóbelin nekem kellett énekelnem viszont már akkor mondták hogy szeptemberben találkozunk mert elsőnek jelelöltem be (legalábbis azt mondtam😂) és március 9.-én küldték a beiratkozási levelet pedig március 16.-a volt a változtatási lehetőség napja. Egyébként igen szakközép suli. A szóbelin táncolni,énekelni, meg volt egy színészeti helyzet (nekem valami takarítói állás volt) és ezzel kapcsolatban kellett improvizálni meg egy verset és egy novellát megtanulni😊 Na meg persze volt egy osztályfőnöki beszélgetés. A középiskola részre tavaly kb 60diák járt mert két évig nem indíthatott osztályt a suli de általános iskola részre elég sokan járnak. Remélem tudtam segíteni😇

2018. jan. 4. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!