Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SE-ETK-n ápolói szakról...

SE-ETK-n ápolói szakról átmenni dietetikára lehetséges?

Figyelt kérdés

Idén felvételizem, és nem biztos hogy elérem a dietetikus ponthatárt. Viszont úgy tudom, hogy első évben ugyanazt tanulják az ápolókkal, szóval nem kellene szerintem különbözeti sem.

Nekem fontos lenne, hogy ugyanúgy államin maradjak, de átmehessek. Karon belül szerintem ennek nem kellene bonyolultnak lennie...

Van erről tapasztalatotok?


Köszönöm a kedves, segítő válaszaitok :)



2017. febr. 15. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
igen, át lehet, ha minden tárgyad megvan, nincs elmaradt tartozásod, és a legalább 3.5 átlag megvan. Ja igen és csak két sikeres félév után mehetsz, és a dékán pozitívan elbírálta a szakváltási kérelmed. Ha csak úgy át lehetne járkálni mindenki így csinálná.
2017. febr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nyilván mindent megtennék, hogy át tudjak menni, ha már ilyen lehetőségem lenne.

:) köszönöm a választ

2017. febr. 15. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!