Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Még mindig nem fogadta el...

Még mindig nem fogadta el hogy befizettem a felvételi eljárás díját. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Segítsetek, mit csinlájak, azt írja hogy 6000 forint fizetési hátralékom van, pedig befizettem és fel is töltöttem hogy befizettem.

Nektek elfogadta már?


2017. febr. 20. 09:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Még nekem sem fogadta el. Mondta az ügyintéző, hogy mivel sokan jelentkeztek lassabb az adatfeldolgozás.:)
2017. febr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem rögtön elfogadta :o
2017. febr. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy azonnal elfogadta volna. Feltöltötted, de kiírta , hogy XY hátraléka van.. Mindenkinek tovább tart a feldolgozás.
2017. febr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Egy esetben írta ki, hogy elfogadta, ha csak 3 helyre jelentkeztél. Akkor a fozetés fül zöld. Amúgy nem. Ezt írta ki a kezdetektől:

"A befizetések jóváírása

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy az átutalások jóváírása csak a jelentkezési határidőt követően kezdődik meg! A hitelesítési folyamat megkezdéséhez nem kell a jóváírást megvárnia, az attól függetlenül megtörténhet (azaz nyomtatható és postára adható a hitelesítő adatlap, vagy indítható az Ügyfélkapun keresztül történő hitelesítés)."


"

2017. febr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem baj -
2017. febr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Úgy értettem a fizetési hátralékot kifizettem, sikeres tranzakció után viszadobott felvire, és kaptam zöld pipát.
2017. febr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kb. 3 hete befizettem, és most még mindig sárga felkiáltójel, vagyis még nem könyvelték le...Bizonylat is csatolva van...
2017. febr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"A befizetés jóváírása

Nyomtatás


2016.12.22

Bankkártyával történő fizetés esetében a jóváírás perceken belül megtörténik, azaz az E-felvételi felületén a Fizetés menüpontban látható is a sikeres befizetés eredménye.


Átutalás esetében hosszabb ideig tart a jóváírás folyamata, akár több hét is eltelhet az átutalás megtörténte és a felületen is látható jóváírása között. A befizetés határidején nem a jóváírás dátumát kell érteni, hanem a tranzakció elindításának dátumát. Fentiek értelmében tehát a felvételi kérelem hitelesítésének megkezdéséhez nem kell megvárni a legkésőbb a jelentkezési határidőig (2017. február 15.) megtörtént átutalásnak az E-felvételi felületén is látható jóváírását, azt attól függetlenül legkésőbb 2017. február 20-ig meg kell tennie az érvényes jelentkezés érdekében (a hitelesítésről lsd. A hitelesítés c. fejezetet)!


Figyelem! Ne használjon belföldi postautalványt (ún. „rózsaszín csekket"), mert a felsőoktatási felvételi eljárás díjának befizetését (technikai okokból) ilyen módon nem lehet elfogadni!


"

2017. febr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha valakinek időközben jóváírják, lécci jelezzétek.
2017. febr. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem még mindig nem írták jóvá:-(
2017. márc. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!