Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igazolatlan órák miatt hamaros...

Igazolatlan órák miatt hamarosan kiraknak az iskolából. Tanácsot várok (? )

Figyelt kérdés

11. osztályos 19 éves (azaz tankötelezettségi határon jócskán túli) diák vagyok.

A lehetséges 30 óra hiányzásom hamarosan betellik. (29 óránál tartok)


Kérdéseim:

-Hova tudok átmenni ahol átvesznek évismétlés nélkül

-Beszámítható e az eddigi 6 hónap ebből az évből egy éjszakai iskolában


Köszönöm a segítséget



2017. febr. 21. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen tipusu iskola?

Milyen szak/osztaly?

2017. febr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Gimnázium,biológia tagozat. Német,és angol nyelvet tanulok,tehát ezzel a kettővel tudnék átmenni máshova.


Egyáltalán nem szükséges hogy gimibe menjek át, sőt,az előző 2 (szintén gimnázium) után már teljesen kiábrándultam a gimnáziumokból.


Mit tudok tenni így? Lenne olyan iskola ahol átvesznek egy eléggé lerontott átlaggal?

(most szívesen leírnám hogy jó eszű vagyok, de távolról jött ember....)


ja igen,fontos hogy kész vagyok költözni.

Nincsen családom tehát oda megyek ahova akarok. Budapesten kívüli iskolák is érdekelnek,egyáltalán nem számít hogy nincsen nagy neve,vagy külön biológia tagozata.

Én már tényleg csak addig szeretnék eljutni hogy 2018-ban érettségizhessek és aztán kitalálom mi legyen,de kezd egy pokoljárás lenni ez a középiskola.

2017. febr. 21. 17:52
 3/3 anonim válasza:

Az unokatesom a Scheiber Sandor Altalnos Iskolaba es Gimibe ment(o azert mert megbukott most 8 felevekor es sehova nem vettek volan fel ha nem valt most sulit)

Az iskola zsido tehat ha a szuleid olyan vallasuk es mutatnak roal egy papirt fel vagy veve,ha nem akkor egy kicsit bonalultabb de atvesznek meg ha kerszeteny vagy akkor is

A sulirol igazbol amjyot hogy siman leeretsegizel ott,egygaltaln nem kemeny suli de azert eleg sok sznob gyerek van..

2017. febr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!