Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valakii aki volt már szóbelizn...

Valakii aki volt már szóbelizni a Semmelweis eü. Suliba, az segítsen! (?! )

Figyelt kérdés
Csütörtökön megyek megjött már a levél i. Csak azt nem tudom füzetet kell-e vinni? Nem írta a lap... És hogy mi lesz? Miket kérdeznek? :) A mese olvasást azt tudom,de azon belül miket kérdeznek? :) Köszönöm.
2017. febr. 21. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell komolyan venni a Semmelweises szóbelit :D Mindenkit felvesznek oda, bármilyen átlaggal, bármilyen központival, nincs nagy túljelentkezés, gyenge iskola.
2017. febr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, mi volt
2017. febr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem nagy dolog mert nagyon szeretnék bekerülni. :) Rendben majd megírom.
2017. febr. 22. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Mikor mész?
2017. febr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam csütörtökön. :D Nagyon jól ment szerintem. Jegyeimet se kérték el,ugye vittem a kinyomtatott e-ellenőrzőt és nem kérték. Kérdezgettek hogy találtam rá az iskolára, miket hallottam felőle. Aztán mivel én a szociális szakot választottam így nálam azokról kérdeztek, voltak lapok azokból húzni kellett és egy rövid állatmesét felolvasni magamba majd hangosan, és elmagyarázni mi a tanulsága. Aztán képmontázsokból kellett megmagyaráznom mi van a képen. :)
2017. febr. 25. 19:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!