Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Ady Gimibe német...

Debreceni Ady Gimibe német NYEK- re miből kell készülni?

Figyelt kérdés

A német tanárom azt mondta, hogy magyarul kell szóbelizni. Mondom NYEK- re tuti nem. Egyik barátom is oda megy, csak angolra. Megkérdeztem őt, tényleg magyarul kell.

De miből? Vagy ez most hogy megy?

Valaki segítsen légy szíves!



2017. febr. 22. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
De magyarul kell, amikor en szobeliztem az adyba csak magamrol kellett par szot mondani meg hogy miért ide szeretnek jonni, csak megnezik mennyire tudsz értelmesen össze fuggoen beszelni.. Kerdeznek ok is parat es ennyi ne stresszelj! :) Bar en is nyek-en vegeztem nem ajanlom, otodik ev vegere nagyon megbanod es sokkal nagyobb tudást nem szerzel, mert ha bele gondolsz akik sima 4 evesen vannak is lenyelvizsgaznak
2017. febr. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ugyan itt, gyakorin olvastam, hogy olyanokat kérdezet, "miért vastagabb a sarkinróka bundája, mint a sivatagié" vagy "sorolja fel a szóbeliző a szomszédos országok fővárosait óramutató járásával megegyező irányban".

Ezek igazaak?

2017. febr. 25. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!