Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kölcsey Ferenc- vagy Szinyei...

Kölcsey Ferenc- vagy Szinyei Merse Pál Gimnázium?

Figyelt kérdés

3 iskolát jelöltem meg, 1 +az előbbi sorrend, viszont félő, hogy az elsőbe nem vesznek fel.


Tegnap voltam szóbelin a Szinyeibe, és megterszett az egyszerűsége, persze nem ez az egy ok amiért a Kölcseytől félek, ugyanis elég rosszakat hallottam a nyelvi szakokról (főleg a franciáról, bár azt kivéve a legtöbb nyelvissel megpróbálkozom).


Melyikkel járnék jobban, ha a suli az első helyen nem válik be? Át tudnék lépni mégis a Szinyeibe, ha mindkettőbe felvesznek, és mégse akarom a Kölcseyt?


2017. febr. 23. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy csak 1 helyre vesznek fel, szóval ha bekerülsz a Kölcseybe akkor ott kell kezdened de nem biztos :/ Viszont én a Kölcseybe járok és nagyon szeretem :)
2017. febr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Anyukám és nagypapám is a Kölcseybe járnak, állílágy nagyon jó suli

A Szinyei Merse Pál Gimnáziumnak meg már csak a nevétől is kiráz a hideg. Szegény gyerekek:(

2017. febr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
*állítólag
2017. febr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Március 16-17-en lehet még sorrendet módosítani.
2017. febr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, a fiam a Kölcseybe jár, épp a franciára, és nagyon szereti az első perctől. Nagyon jó az osztályközösség is! A lányom is Kölcseys szeretett volna lenni (most felvételizik), de sajna nem hívták be. Szóval szerintem ne félj a Kölcseytől. :-)
2017. febr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Franciás vagyok a Kölcseyből, és nem tudom miket hallottál, de ne hidd el, ez a szak és ez a suli életem legjobb döntése volt, nagyon nagyon nagyon imádom, szóval ja. 😂 hidd el hogy nagyon jó a sulu, a tanárok hihetetlenul rendesek, a közösség is csodaaas, gyereee
2017. márc. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én olaszosra mennék, remélem arról is mindenki így beszél :D
2017. márc. 12. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!