Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szent Gellért, Budapest...

Lego37 kérdése:

Szent Gellért, Budapest Egyetemi Katolikus, vagy Csík Ferenc Gimnázium? Melyikben jobb a légkör, az osztályközösség, a tanárok?

Figyelt kérdés

#csík ferenc #EKG #Szent Gellért #Budapesti Egyetemi Katolikus
2017. febr. 24. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Szent Gellért évről évre jobb lesz,EKG-ról sok rosszat hallok,harmadikat nem ismerem :) de az általam ismertek közül a Szent Gellért lenne a legjobb,hallottak alapján biztosan. A légkör igazából mindenhol más,attól függ kik fognak egy osztályba/évfolyamra járni,a tanárokról sajnos nem tudok semmit sem mondani :(
2017. febr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
39%

Szia, kicsit késő lehet a válaszom, de én gellértes vagyok és tényleg jó. A felsoroltakhoz képest, a gellért kiemelkedő.

Az ekg borzasztó, már-már gyűjtő, oda tényleg mindenkit fel- vagy átvesznek.

2017. márc. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Szt. Gellért nem fizetős?
2017. szept. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az Egyetemibe járok. Én nagyon szeretem. Imádom a közösséget, tanárokat, magát a helyet. Oda szívesen járok be tanulni nap mint nap. Nekem ez is fontos szempont.

A Gellértbe is volt szerencsém belátást nyerni. Apró iskola, szerény belülről. Kevés gyerek jár oda, mindenki ismer mindenkit. Szóval családias.

De én úgy gondolom ezt meg lehet kapni az EKG-val is. A felsőbbévesek segítőkészek és kedvesek az újakkal, a tanárok is segítenek mindenben.

Sokan nem ismerik ezt az iskolát, pedig nagyjából 600 gyerek tanul itt, és ebből 599 szereti is az iskolát.

Szívből ajánlom!:)

2018. márc. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, nem gondolom , hogy gyűjtő lenne az EKG. Én egy sokkal jobbnak kikiáltott iskolából mentem át.

Sokkal jobbak a tanárok- néhány kivételtől eltekintve pl. Hittan.Ezerszer kedvesebbek, intelligensebbek az osztálytársak. Sajnos többet is kell tanulni a jó jegyekért.

Ami nekem nagy hiány, hogy nincsenek szervezve szakkörök, nyári táborok sem rendszeresen.

A többi gimnáziumot nem ismerem.

2018. jún. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!