Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskoai felvételin hány...

Középiskoai felvételin hány pontot ér a versenyeredmény?

Figyelt kérdés
Megyei 1. És 2. Hely. Ezenkívül jegyekkel mrg felvételivel 113 pontom van

2017. febr. 25. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Maximum szóbelin elmondod, de egyébként semennyit.
2017. febr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontosan. Plusz pontokat szinte sehol nem adnak érte, esetleg a szóbelin megdícsérnek érte, jó néven veszik, szimpátiában a szóbelin talán felpontoznak, de úgy konkrétan pluszpont nem jár a versenyeredményekért :/
2017. febr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekünk azt mondták csatolni kell a jelentkezési laphoz, és hogy ér is valamennyit. Szóbeli meg nincs azokban az iskolákban, amiket megjelöltem
2017. febr. 25. 15:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha er barmit is,akkor azt az iskola honlapjan megtalalod. Nekem pl 8.-ban mentesseget adott a szobeli alol egy nagyon rangos versenyeredmeny,es maximalis pontot kaptam igy. Viszont mint irtam,ez tenyleg egy fontos tanulmanyi verseny volt,nem megyei szintu.

Konkretan plusz pontot mas esetben ezert nem kapsz,ha lenne szobeli,esetleg akkor pontoznanak fel. Persze a biztonsag kedveert azert csatold oket,artani nem fog.

2017. febr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekünk az osztályfönök megmondta, higy mindenki vigye be az okleveleket stb h lemasolja és csatolja. Vittem is... csak azért jó lenne tudni
2017. márc. 1. 21:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!