Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvesznek a Ceglédi Közgázba?

Felvesznek a Ceglédi Közgázba?

Figyelt kérdés

A nyelvi előkészítésnél 16-17 embert vesznek fel ott 47. vagyok a sima közgázba 56 és 20-22 vesznek fel.

Szerintetek van esélyem? Ha igen mennyi és melyikbe?

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2017. febr. 25. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Angolra vagy németre jelentkeztél?

Angolra tavaly 68., németre 46. volt az utolsó bejutott az ideiglenes rangsorban nyelvi előkészítősre.

Sima közgázra 109. volt az utolsó bejutott.


Szóval azt mondom, hogyha nem német nyelvi előkészítősre jelentkeztél, akkor mindenképpen fel fognak venni, gratulálok! :)) Nem kell ennyire izgulni :D

Egyébként ha németre jelentkeztél, akkor is még van egy kis esélyed.

2017. febr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Angol nyelvi előkészítősre jelentkeztem hát remélem igazad lesz már őszintén 1 órája sírok, hogy nem fognak felvenni :'D
2017. febr. 25. 19:14
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

Ne sírj, mivel angolra jelentkeztél, 99,99999%, hogy fel fognak venni, nagyon biztos helyen állsz szerintem, még nyelvi előkészítőre is :D Nem mindenki elsőnek jelöli a közgét.

Nem mellesleg, ha ne adj' ég, angol nyekre nem menne, akkor a sima közgázba aztán tuti bent leszel :D

2017. febr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Remélem felvesznek! :) Köszönöm a válaszokat, már kezdek megnyugodni és ezt csak nektek köszönhetem! :D
2017. febr. 25. 19:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia

Jövőre én is ott kezdek, én nyelvi 17. vagyok, remélem osztálytársak leszünk, ha szeretnél írj itt és majd beszélünk. De ha esetleg nem akkor szeptemberben találkozunk 😊😊

2017. márc. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! Ma erkezett a level es felvettek😍
2017. ápr. 25. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!