Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME VIK-en hogyan lehet...

BME VIK-en hogyan lehet záróvizsgára jelentkezni?

Figyelt kérdés

Volt pár passzív félévem és kiestem a dologból. Felvettem a Diplomaterv2-t, csak nem tudom hol kellene kiválasztanom a két záróvizsga tárgyat..

Melyik hétig kell ezt megcsinálni és melyik felületen?

Diplomaterv portál? Neptun?



2017. febr. 26. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én előző félévben végeztem Bsc-n, ott a diplomaterv portálon kellett a ZV tárgyakat megjelölni. A ZV-re pedig vmikor a szorgalmi időszak vége felé kellett jelentkezni a Neptunban, ott pedig annak a tanszéknek a ZV-jét kell felvenni, ahova a szakdogát/dipterv2-t vetted fel.
2017. febr. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ!


ezek szerint ha ebben a félévben szeretnék ZV-zni, akkor még nem késtem el?

egyébként semmilyen ZV tárgyat nem találtam a Neptunban, csak a Dipterv2 tárgyat. Ez így normális?

2017. febr. 27. 06:56
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Neptun -> ügyintézés -> záróvizsgák. Itt ki kell választani azt a tanszéket, ahol a ZV-t csinálod (ahol a Diplomaterved is van.)
2017. febr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!