Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyolcadikosok, akik a madach...

Nyolcadikosok, akik a madach inre gimnaziumba voltak szobelizni, hogy sikerult nektek?

Figyelt kérdés

2017. febr. 26. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem jól, sőt mindenkinek, aki akkor felvételizett, vagy ismerősöm, vagy forumozo. Úgy fogalmaznék, hogy nem hallottam olyanról, aki nem azt mondta volna, hogy nagyon jól sikerült.

Jó lenne tudni a pontokat.

2017. febr. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor én vagyok az egyedüli, akinek nem sikerült. Az angolt nagyon elrontottam, pedig 4 éves haladóra jelentkeztem.:( Undokság volt, hogy nem is a megadott tételeket kérdezték, pedig rengeteget tanultam rá.:(
2017. febr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mit rontottal el?

Ne csuggedj, akik tavaly úgy érezték, hogy nagyon jól sikerült, tok lepontoztak őket. És lehet, hogy te úgy érzed, nem sikerült jól, mégis kapsz majd szép pontszámot.

Miről beszelgettetek? Engem sem a temakorokbol kérdezték, sőt nem is a liegeszitendo mondatokból.

2017. febr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
En is a negy eves haladora jelentkeztem..mondjuk en is azt erzem, hogy elrontottam..:(( de remeljuk bekerulunk😊
2017. febr. 27. 22:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Reméljük a legjobbakat.:)
2017. febr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én jelentkeztem a négyéves angolra,de inkább a NYEKes osztályokba mennék. Szerintem jól ment a szóbeli és baromi kedvesek voltak velem. Már nagyon kiváncsi vagyok a pontomra. :D
2017. márc. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Sajnos nagyon nevetségesen könnyű volt a szóbeli.Valószínűleg angolbol a kiejtésre a folyamatosságra és a nyelvhelyességre adnak pontot.Az általános rész meg sajnos attól függ,hogy tetszik e nekik a képed.Nem tetszik? meghúznak ugy hogy ne legyen esélyed .Sajna ez van
2017. márc. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Borágó válasza:

Huh, én nagyon félek :D remélem jól sikerült...csak reménykedek, hogy felvesznek a NYEK-es francia kezdő, haladó angolra...

milyen szakokat jelöltél be?

2017. márc. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Végül milyen lett? Én is a nagyon jónak éreztem a szóbelit tabort erősítem, de hála istennek nem húztak le, mert 80 pontot kaptam😊
2017. márc. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!