Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem lesz matek érettségim....

Nem lesz matek érettségim. Van esélyem így a fősulira bejutni?

Figyelt kérdés
Szlovákiaiként szeretnék Magyarországon tanulni. Problémát okoz az, hogy mi nem érettségizünk matekból? És így eleve csak négy érettségi tárgyam van.

2017. márc. 2. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Ugyan úgy voltam mint te, csak nekem töri érettségim nem volt. Semmi akadálya a dolognak. Nem számított volna sehova ha lett volna se töri érettségim, így pontokkal se okozott problémát.


Ajánlanám hogy ilyen dolgokkal telefonon érdeklődj ( [link] itt biztos hogy jó információt kapsz, és gyorsabban is megy minthogy minden kérdést ide kiírj, ezt nem kötekedésként írom (ne sértődj), csak még annyi probléma lesz egyetemmel, vége fele hetente zaklattam őket, muszáj mert tényleg bonyolult a rendszer, s ha valamit ellősz akkor lehet ha pont elcseszed hogy egyetemre menj az évben :\.



Szóval ha jól tudom, nem szükséges az érettségi ha olyan egyetemre jelentkezel. De a legrosszabb esetben egy alapfokút leteszel, ez ne legyen akadály!!! Első sorban az egyetemi kar ahova akarsz menni, annak a követelményeit nézd meg.

2017. márc. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%

[link]



Az előbbit nem lehet megnyitni.

2017. márc. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!