Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van valakinek tapasztalata a...

Izebigyo126 kérdése:

Van valakinek tapasztalata a 13. kerületi Forrai gimiről mióta a Metodista egyház átvette?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszakat olvastam róla még a magániskola korszakból.

Szeretném megtudni, hogy mióta az egyházhoz tartozik azóta változott-e?

Mennyire kemény a suli, milyenek a tanárok, milyenek a diakok, milyen a közösségi élet? Igazából minden érdekelne.

Köszönöm.



2017. márc. 3. 13:49
 1/1 anonim válasza:

Halihó,

Nos, eléggé változó a dolog. Én a szakközepes rajzolós részére járok, jövőre fejezem be, és az a meglátásom, hogy a tanítás változó. Sok tanár van, és ha jókat osztanak az osztályodra, akkor minden király. Ezt értem szakmai, és lexikális tudást tanító órákra is. A suli épülete kicsi, és a szünetekben néha beáll a heringparty (ez igazándiból idén éleződött ki, nem is tudom, hogy lesz ez megoldva az elkövetkezendő években...)

Tanítás terén nem szigorú, alapokat vár el, nem kell hajtani, és inkább a lelkedet vetik szám alá, mintsem a hibáidat (ez abból a szempontból nem jó, hogy az órát zavaró diákokat nem rakják ki, ill. Nem fegyelmezik, így folytonos a zavaró környezet).

Mostmár szerintem jobban szortíroznak, a mi évfolyamunkban alig tették ezt, de nem vészes a felvételi sem, ha 4-5 átlagú tanuló vagy.

A közösség meg terjed az egyszerűeken át a művészlelkeken keresztül a feltünésiviszketegséges pics.kig. De ez mindenhol így van. A misék nagyon jó hangulatúak, az iskolai/iskolán kivüli rendezvények is remek hangulatban szoktak telni, de van még mit fejlődni szervezés terén.

Az elmúlt 3 évben sokat fejlődött a suli, így szerintem mire elballag a mi évfolyamunk már kijárt biztos ösvény lesz a tanmenet, rendszerek, meg minden. (:

A kérdés idejéből adódóan már vagy ide jársz, vagy máshova. Ezt a kis ismertetőt a későbbi érdeklődőknek írtam le.

2017. dec. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!