Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nálatok milyen ételeket...

Nálatok milyen ételeket lehet/lehetett kapni az iskolai büfében?

Figyelt kérdés
Én személy szerint 1992-1996 között jártam egy vidéki gimnáziumba, és a büfében kétféle eleséget lehetett kapni: hotdog-ot (ezt csak a burzsulyok engedhették meg maguknak), valamint szalámis zsömlét. Ez utóbbiból ha jól emlékszem kétféle is volt, olasz szalámis (az a fehér porcogós fajta, jó borsos ízű), valamint egy olcsóbb parizeres változat. Pizzaszeleteknek, sütiknek, stb még nyoma sem volt abban az érában.

#étel #hotdog #büfé #szalámis zsömle
2017. márc. 5. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly végeztem a gimiben, és nálunk lehetett kapni mindenféle szendvicset (volt sima rántott húsos zsemle, volt magvas kenyérből készült, volt vegetáriánus szendvics, volt szalámis stb.), emellett első néhány szünetben még volt mindenféle péksütemény (kakaós csiga, pogácsa, sajtos masni, stb.). Melegebb étel ami volt az a melegszendvics, meg pizza, illetve sült krumplit is lehetett kapni. Amúgy meg mindenféle nasi, például csokis croisant, ropi, bake rolls, tictac... Illetve még üdítőket lehetett kapni, reggelente forró teát, és almát. :)
2017. márc. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2016-ban végeztem a gimiben, nálunk volt párizsis/sonkás/szalámis zsemle, rántotthúsos zsemle, teljes kiörlésű magvas kifliből szendvics, sonkás szendvics. Elég sok péksütemény, kakaóscsiga, pogácsa, sajtosrúd, rétesek, illetve sütik, pl minyon, lekváros tekercs, kókuszgolyó, 1-1 tortaszelet. Innivalóból szinte mindenféle, kivéve cola. Ezen kívül tele volt nasival, sós és csokik egyaránt, néha puding és joghurt is. Összességében minden volt, ilyen pizzaszelet meg melegszendvics mondjuk nem, de amit árultak is, azt csillagászati összegben, szinte duplájába került, mint a sima boltokban.
2017. márc. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Semmit mert nincs bufe
2018. márc. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!