Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem a leöveybe?

Van esélyem a leöveybe?

Figyelt kérdés
Médián vagyok 62. És nagyon elkeseredtem. Annyira nem ertem ezt az egesz rendszert. A pontszamom alapjan siman bent vagyok (127p) de a rangsorom alapjan nem. Nemtudom mit csináljak, minden sulival ugyanez a helyzet :(
2017. márc. 8. 22:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen mar megneztem, sajnos nem jutottam be :(
2017. ápr. 22. 02:33
 12/15 anonim ***** válasza:
O, sajnalom:( azert mashova sikerult? Egyebkent a mediatagozat letszamat identol levittek 10 fore es igy joval nehezebb volt bejutni, korabban a 127 ponttal szinte biztosan nyert ugyed lett volna.
2017. ápr. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem vettek fel sehova, minden sulinal hasonlo helyzetben voltam.. es igen azert nem ertettem en se, ha tavaly a 49. Volt 123 pontja akkor 127 Ponttal hanyadik lettem volna 30.? Most meg 69...
2017. ápr. 22. 18:29
 14/15 anonim ***** válasza:

Igen, ez nagyon nem volt jo otlet a sulitol, szinte mindenki ellenezte a tanarok kozul (leoveys vagyok es annak idejen alig tobb ponttal jutottam be az egyik legerosebb szakra), mivel a hely az ujonnan indulo elsportolo tagozatnak kellett, amivel azonban nagyon sok macera lesz valoszinuleg.

Summa summarum, azert remelem, hogy megoldodnak a gondjaid. Sajnos nem tudom, most mi a teendo, ha sehova nem vettek fel, regen az onkormanyzat rakott be oda, ahol maradt hely. Nehany suli, ahova keves ember jelentkezett, szokott tartani potfelvetelit, ami azonban kb.csak beszelgetesbol all. Viszont ezek az iskolak sajnos rendszerint nem is a legjobbak:$ esetleg probald meg azt, hogy nagyon jol tanulsz az elso evben es utana atjelentkezel mashova, erosebb helyre. Ott viszont akkor sajnos megzuhanhatnak a jegyeid a magasabb koveteles miatt.

Mindenesetre sok sikert a tovabbiakban!

2017. ápr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsot, a potfelvetelirol meg hasonlokrol mar hallottam, de megprobal a sulim is valahogy kapcsolatba lepni a keruleti gimikkel, mert nagyon nem szeretnek valami rossz suliba menni, azt hittem siman bent leszek :(
2017. ápr. 22. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!