Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi törtenik ha nem veszik fel...

Mi törtenik ha nem veszik fel a lanyom a megjelölt iskolakba?

Figyelt kérdés

Kettőt irtunk be, az egyikbe nem vettek fel, a masikat holnap tudjuk meg.

Ha oda sem veszik fel, hogy lesz utana?


2017. márc. 9. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Megy gyűjtőiskolába, vagy felkerestek egy harmadik iskola igazgatóját és megkérdezitek, hogy felvennék-e.
2017. márc. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Illetve lehet, hogy meg lehet próbálkozni fellebbezéssel is.
2017. márc. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És a gyüjtőiskola melyikek?

3 as tanuló, úgy h nem tanul itthon semmit.tehát nem hülyegyerek.csak amit beírtunk 14 gyereket vettek fel a 120 ból kb :/

2017. márc. 9. 18:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor miert ilyen iskolat jeloltetek meg , ha 3-as az atlaga. Jo lett volna egy haramdik iskoal, ami biztos es nem lenne macera.
2017. márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

biztos voltunk benne h hármassal felveszik szakiskolaba(pincer).én anno kettessel mentem gimibe!röhej h hármassal nem veszik fel.

de holnap kiderül felveszik e a gundelbe, ha nem talaltam még egy pincer kepzest, akkor felhivom azokat.nagy a túljelentkezes sztem.

2017. márc. 9. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!