Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 176. helyen vagyok a Xantus...

176. helyen vagyok a Xantus 1+4 eves angol halado/kozephalado tagozaton.53 embert vesznek fel, van eselyem?

Figyelt kérdés
Olaszon 98.vagyok, 17 embert vesznek fel. Van eselyem?

2017. márc. 12. 09:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Kizárt.
2017. márc. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%
Tavaly az angolra a 146., olaszra a 77. volt az utolsó bejutó. Szóval elég esélytelen, sajnos:(
2017. márc. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ahhh:(
2017. márc. 12. 09:57
 4/21 anonim ***** válasza:
79%

Nem biztos, hogy esélytelen! Aki a Xántusba jelentkezik biztonsági alapon megjelöli majdnem az összes szakot! Nagyon sokan tehát az összes osztályba fel vannak véve, sőt még mellette 3-4 suli több osztályába is. Ha a Xantus szeretnéd a legjobban az első helyen kell tartani! Tavaly pl. pótfelvételit is tartottak, mert nem teltek be az osztályok!

[link]

Xántus a 115. oldalon! :)

2017. márc. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnik bejutó helynek, de ezek csak statisztikák, bármi lehet.
2017. márc. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én is a Xantust jelöltem meg első helyen. A 155.vagyok a listán. Szerintem siralmas. :-( A Szinyeiben a 34.,illetve a 79.vagyok.Nem merem felcserélni a sorrendet,mert a Xantus az álom suli. Így lehet,hogy elbukom a 34.,illetve a 79.helyet a Szinyeiben?
2017. márc. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Tavaly nem a 146.jutott be utoljára a Xantusba,hanem a 193.!!!!!!!!!
2017. márc. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem bukod el a Szinyeis helyedet!!! Nem értem, hogy az osztályfőnökök miért nem tájékoztatják rendesen a diákokat!? A Xántust jelölted az első helyen. A győri központban a program megnézi beférsz e a pontjaid alapján. Mivel a Xántusban magas a bejutási sorszmod, és esetleg nem férsz be a keretbe, a program automatikusan tovább lép a következő sulira (Sznyei), ez az ottani rangsorodat nem érinti. Annyiban érinti, ha a Xantusba nem vesznek fel, akkor a Szinyeibe biztosan bekerülsz 34. helyen! Ezért nem szabad változtatni! A sulik ranngsora azért van, hogy TE meghatározod melyik suliban nézzék a helyed előszőr! A Szinyeiben nem fog egy alacsonyabb pontszámú eléd kerülni csak azért , mert a rangsorodban a második helyen van a suli. Minden évben az is elhangzik, hogy a diákok 90%-a az első helyen megjelölt helyre bekerül! Ha nem adod meg magadnak az esélyt ......
2017. márc. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nagyon köszönöm a maximálisan kielégítő választ. :-) Tegnap változtattam a sorrenden a rangsorban elért helyezéseimnek megfelelően. 1:Xantus (mert nagyon szeretném) 2: Szinyei francia-angol 34.hely, 3:Szinyei spanyol-angol 4: Kölcsey:angol-francia 131.hely. 5: Kölcsey: francia-angol 165.hely stb... Szívem szerint a Szonyeiben a spanyol-angolt jelöltem volna be másodiknak,mert azt jobban szeretném,viszont ott csak a 79.helyen vagyok. Ezért gondoltam,hogy nagyobb eséllyel indulok a 34.helyért.
2017. márc. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Pedig nem kellett volna akkor változtatnod, az okokat az előző író maximálisan kifejtette. Senki nem bukik el helyet a sorrend miatt. Ha valahol 34. vagy oda fel vagy véve, mindegy, hogy 1. vagy 10.helyen jelölöd meg. Csak akkor nem vesznek fel, ha felvesznek egy sorrendedben előrébb álló suliba, tagozatra.
2017. márc. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!