Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ócsai Bolyai János gimnázium...

Boncza Matild kérdése:

Ócsai Bolyai János gimnázium vagy a lónyay utcai református gimnázium a jobb, erősebb? Melyik iskolába érdemesebb menni? Ócsaiba van esélyem bekerülni a nyelvi osztályba, ha 30 gyereket vesznek fel, en a 71. vagyok?

Figyelt kérdés

Érdekelnének a tapasztalatok , milyenek a tanárok, az oktatás, a közösség?

Milyen a továbbtanulási átlag?

Milyen programok vannak?



2017. márc. 12. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Tavaly a 64. került be utoljára, szóval határeset.
2017. márc. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sokan irtak be csak tartaléknak, van ra esély h bekerülsz
2017. márc. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Igaz én a hatosztályosra jelentkeztem( 7-es vagyok) , de egyrészt lehetséges, hogy bejutsz, mivel ahogy az előző is mondta, sokan tartaléknak írják be. De ha nem, akkor itt fellebbezési lehetőséged is van. A közösség alapjáraton nem rossz, csak sok órán az osztály túlkiabálja a tanárt , így sokszor csak arra megy el egy óra, hogy a házifeladatot leellenőrizzük. Persze nem minden órán van ez, mert a reált tanító tanárok elég hideg kinézetűek, ezért a gyerekek félnek tőlük, de amúgy normálisak és segítőkészek. Az én jelenlegi matektanárom nagyon jól tanít. A biológia tanár is nagyon jó, tudja , hogy sokan nem szeretik a tantárgyát ezért szerencsére nem is próbál meg tudódokat nevelni belőlünk. Az oktatás nem rossz, a tanárok 80%-a rendes és jól magyaráz. Sportlehetőség is van. Ha bármi kérdésed van írj privátban! :)
2017. nov. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!