Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik sulit válasszam az...

Melyik sulit válasszam az alul felsoroltak közül?

Figyelt kérdés
Kőrösibe, II.Rákócziba, Xantusba, Óbudaiba és Berzsenyibe is felvettek. Nagyon a Rákóczi felé hajlok de tudnátok írni személyes véleményeket az iskolákról?Milyen rosszakat tapasztaltatok, miért érdemes oda menni?

2017. márc. 13. 16:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Egyértelműen BDG.
2017. márc. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Xantus vagy Óbudai
2017. márc. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Körösit tudom ajanlani en is ide jarok ha valami erdekel rola irj:)
2017. márc. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Berzsenyi
2017. márc. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Berzsenyi. Kérsz indoklást is?:)
2017. márc. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, félreolvastam, kérsz:D Szóval én is oda jelentkeztem, mert rengeteg jót hallottam a közösségéről, és a jó programokról. De tényleg, csak úgy ömlöttek rám innen is Gyakoriról, emberekről, meg mindenhonnan ezek sz információk. Amikor szóbelizni voltam, hihetetlenül izgultam, de 2 most kilencedikes lány MÁSFÉL ÓRAN KERESZTÜL ott volt, és beszélgetett velünk, és nyugtatgattak. A hangulat a nyílt napon is elképesztő volt, a tanárok és a diákok is jófejek voltak:) Szóval én ajánlom ezen információk tudatában:D Mellesleg a felsoroltak közül ez a legersebb suli, mégsem egy versenyistálló:) Melyik tagozatra jelentkeztél, és hanyadik vagy?
2017. márc. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat, BDG sajnos nagyon nem tetszik mert ha kérdezek bármit mindig csak a közösségről hallok jót, tanításról sosem. Xantus és Óbudais tudnál véleményt írni?
2017. márc. 14. 18:14
 8/17 A kérdező kommentje:
Bocsi most olvastam a kérdéseidről a BDG-ben 55-dik vagyok és franciára jelentkeztem.
2017. márc. 14. 18:18
 9/17 anonim ***** válasza:

A BDG nagyon jo tanitasilag (36. az orszagban, de volt mar 12-8. is), nem egy versenyistallo de ez nem hiszem, hogy baj lenne.

Az a vicces amugy, hogy a felsorolt gimik kozul, ez a legerosebb :D (a Xantus is hasonlo, de a tobbi egyertelmuen gyengebb).

Ha konkret szamokat szeretnel, nezd meg az erettsegi pontokat...ha az se gyozz meg, akkor menj a Fazekasba :D

2017. márc. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen a Rákóczit ajánlom. Az épület gyönyörűen fel van újjítva, a tanítás magas színvonalú főként a nyelvek oktatása és a humán tantárgyak. Ismerősöm az EU-s osztályban tanult itt tovább, kezdő szintről indult és most már tökéletesen beszél angolul.

Viszont jó lenne tudni, hogy milyen beállítottságú vagy, hiszen ha inkább reálos vagy, akkor nem biztos hogy ez a legjobb választás számodra...

2017. márc. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!