Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 12. -esek! Megkaptátok a...

12. -esek! Megkaptátok a bizonyítványotokat?

Figyelt kérdés

Ugye jún2-ig kell elküldeni a 12. végi bizonyítványt, de azt hallottam csak a záróértekezleten adják oda az érettségi bizonyítvánnyal együtt ami jún. vége...

Nálatok h van ez?


2010. máj. 11. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is így van, és én is azon gondolkodom, hogy kikérem a bizonyítványomat előbb, beszkennelem, és visszaviszem. És akkor a szkennelt cuccot már fel tudom tölteni az e-felvi rendszerbe.
2010. máj. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fénymásolatot kaptam róla (fekete-fehér)remélem az jó lesz
2010. máj. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Mi ez a baromság a június mádosikáról? Július 8-ig van hiánypótlás, addig küldheted be a fénymásolatokat. Nem véletlen van így kitalálva.
2010. máj. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De a "Felsőoktatási felvételi tájékoztató 2010" c. könyvben június 2. szerepel, mint a 12.-es bizonyítványok beküldési határideje.
2010. máj. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Abban az van, hogy a már rendelkezésre álló dokumentumok. Július 8 pedig a végső határidő, én ezt úgy értelmezem, hogy július 8-ig még küldhetsz be bármit. Bár lehet,hogy hülye vagyok.
2010. máj. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

40. old. táblázat.


43. old. utolsó előtti bekezdés.

2010. máj. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi h írtatok


akkor elég júl.8-ig elküldeni?

de inkább bemegyek a suliba fénymásolatért amúgy is kell az érettségi miatt:D

2010. máj. 11. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!