Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mondanátok errōl a 3...

Mondanátok errōl a 3 suliról véleményt hogy melyikbe a legérdemesebb járni? Keleti Károly közgazdasági szakközép, VIK, Gourmand

Figyelt kérdés
Elōre is köszönöm a válaszokat!
2017. márc. 20. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Keleti Karoly,noverem ida jar nagyon szereti , csak jot mondd rola, a kozossegrol, tanarokrol, epulet is egesz szep
2017. márc. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezek kozul a Keleti Karolyrol hallottam a legtobb jot! A VIK elegge gyenge suli, barkit felvesznek. A Keleti Karoly nagyon szinvonalas !!
2017. márc. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Vik nagyon gyenge sok lopos-drogos gyerekkel

Gourmand allitolag evelejen 32fos osztaly van aztan felevig tobb mint a fel osztaly elmegy szinvonal miatt,pofara es penzert buktattnak a tanarok.

Keleti kozepes erossegu iskola vannak jo tanarok es rosszak is,tarsasag elviselheto,keves a drogos cigis ember. Amiket felsoroltal egyebkent azok kozul a keleti a legjobb szinvonalu

2017. márc. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Csak a Keletit ismerem.Sok drogos és cigis ember. Hidd el vannak, csak nem tartják fontosnak, hogy mindenki tudja. Előbbi a drogosokra. Nos a cigis. Hidd el vannak bőven akik cigiznek, pedig elég fiatalok. Amúgy meg nem is értem, hogy a cigit és a drogot miért kell egy kalap alá venni. Nem csak a diákok, a tanárok is dohányoznak de ez mindenkinek egyéni dolga. Iskolán belül évente egyszer ha be próbálkoznak cigizéssel. Alapvetően ténylegesen közepes színvonal, tanárokból is van ilyen is olyan is, mint minden iskolában. Ha gazdaságban akarsz tovább tanulni, ebből az iskolából jó eséllyel indulsz. Bekerülni mindenhova könnyű, bent maradni már nehezebb. Matekra rá kell feküdni, és azt se felejtsd el, hogy ha érettségiig eljutottál a választott tantárgyad valamelyik gazdasági tárgy lehet, amihez az iskola jó alapot ad. Szép estét :)
2017. márc. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igaza van a 3. hozzászólónak, hogy a Gourmand sulit messziről kerüld el. Ott tényleg pofára és pénzre megy a tanítás. Azt én sem ajánlom.
2017. nov. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!