Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez most akkor hogyan tovább?...

Ez most akkor hogyan tovább? Verjem meg vagy mi jöhet még?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam akivel szeptember óta ki nem álljuk egymást. Mindig kóstolgat,beszólogat, egyszer gyomorba vágtam mert mindig kóstolgatott és még ő neki állt följebb! Tényleg nem tudom már hogy mit csináljak vele hogy végre megtanulja hogyan is kell viselkedni, most szeptemberben kezdtük el a középiskolát, 9-es vagyok. A haveromat is sokszor szivatja, de hiába nem hagyjuk magunkat mégis csak folytatja! Úgy látszik nem tanult a gyomorba vágásból semmit! Tényleg jó lenne ha írnátok ötleteket mit csináljak vele mert már nagyon idegesít!.

Előre is köszönöm a normális válaszokat! Sziasztok!

15/f



2017. márc. 26. 14:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Aki tud jó ötleteket hogy mit csináljak vele az jó lenne ha írna.........
2017. márc. 26. 14:21
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

1. Chill, és ne agresszívkodj a másikkal. Nemcsak nincs értelme verekedni, de komolyan meg is szívhatod vele, főleg, ha az iskolában csinálod, de egyébként sem akarok tippeket adni.

2. Én lány vagyok, szóval más kultúra, nekem az jött be, hogy minél nagyobb közönség előtt gúnyoltam ki az illetőt, hogy milyen buta meg szánalmas, meg hogy nem is értem, mit akar, előbb-utóbb visszajutott hozzá, még bocsánatot is kért. Ez se szép dolog, sőt, de ezerszer hatásosabb, mint a verekedés.

2017. márc. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Szerintem ne bántsd, nem érdemli meg hogy ekkora figyelmet kapjon. Mikor beszól azt tanácsolom hogy mielőtt elkezdené a mondanivalóját sétálj odébb és mondd meg neki hogy nincs türelmes ehez a gyerekes viselkedéshez. Ha egyátalán nem fog érdekelni , egy idő után feladja és békén hagy.
2017. márc. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi,hogy gyorsan kaptam ilyen jó ötleteket még valaki valamit tud írni?
2017. márc. 26. 14:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel már gyomorba vágtad egyszer és abból nem tanult, ezért gondolom egy nagyobb verésből sem fog, úgyhogy azt inkább ne. Tudom jól esne, de nem jutnál előrébb vele. Ezért szívás a középsuli, mert hiába nem jössz ki jól valakivel, attól még 6 órát minden nap eltöltesz vele és az rohadt idegesítő tud lenni. Csak annyit tudok tanácsolni, hogy próbáld meg elkerülni amennyire lehet és lehetőleg ne válaszolj neki, majd megunja és keres magának mást. Tudom, hogy ez kicsit gáz mert olyan mintha hagynád magad, de sokkal jobban jársz így mintha elvernéd. Nem lehet erőszakkal mindent megoldani, egyszerűbb lenne, de inkább ne. Meg amúgyis rengeteg idiótával meg idegesítő figurával fogsz még találkozni életed során, mindenkit úgysem verhetsz majd meg, pláne ha a főnököd lesz majd ilyen vagy valami, ez egy jó gyakorlás lesz neked, hogy hogy kell a hülyéket leszarni. :D
2017. márc. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelő: Köszönöm szépen a válaszodat! Megpróbálom akkor így csinálni ahogyan te írtad és az előtte lévő 2-nek is köszönöm! :)
2017. márc. 26. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!