Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Városmajorisok, help?!

Városmajorisok, help?!

Figyelt kérdés

Van egy 0.-os lány, talán németen, magas, gyönyörű, megigéző barna szemekkel, és fénylő barna hajjal..elég népszerűnek tűnik, bár vannak fura dolgai pld. láttam már random elrohanni egy srác elöl, vagy leült törökülésben egy másik srác elé és kérlelte, hogy ne hagyja itt...meg vannak láma szerű nézései...de mindezekkel együtt FRENETIKUS élőlény <3

Az első nap teljesen belé estem, de úgy belé a bélrendszerébe és mindenébe...szószerint...a holdfényes éjszakákon egyfolytában vele álmodom, és a vékonyvbléről, ahogyan a szíve, a gyomra az enyémmel találkozik... de még nem mertem leszólítani...:( valamelyik VMGs tudna segíteni nekem, hogy szerelmünk beteljesedjen?



#rajongás #igaz szerelem #láma szerű csodák
2017. márc. 26. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, egy trollkodó barátnője vagy, de haver, próbálj azok felé az emberek felé nyitni, akikkel létező kapcsolatod van, idegenekre nyálazni nincs értelme. Segítséget kérni az interneten, miközben extrán személyes dolgokat osztasz meg róla pedig egy kicsit creepy is.
2017. márc. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igazad van....ezert sem fog soha osszejonni vele a dolog...o tul tokeletes hozzam :(((
2017. márc. 26. 23:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, senki nem túl tökéletes senkihez, de ránézésre rajongani valakiért távolról és tényleg ismerni egy embert, és úgy beleszeretni teljesen más dolog. Inkább a szerelembe vagy szerelmes, nem belé. Lényegében azt se tudod, kicsoda.
2017. márc. 27. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ismerem a csajt
2017. márc. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Láma szerű nézései meg...alap <3
2017. ápr. 2. 15:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!