Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak, ha kórházi...

Mit csináljak, ha kórházi gyakorlatunk lesz, de nincs meg az igazolásom a hepatitis B oltásról? Többi lent

Figyelt kérdés

Megkaptam,de az eü.kisköbyvbe nincs beírva, anno kaptunk róla egy lapot hogy beadták stb.

Mikor beiratkoztam egyetemre (SE-ETK) emiatt csináltatott a háziorvosom vérsavó vizsgálatot, ebből ugye kiderül hogy van ellenanyag a véremben..Elfogadják ezt vajon?

(Gyerekkori háziorvosnál sincs erről dokumentum... Áltsulis védőnőt tudom még megkérdezni max,mert ott adták be anno) :(

Tudom hogy ezt előbb kellett volna kiderítenem de már mindegy.

Valaki tapasztalat? 20/l



2017. márc. 26. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán elfogadják a papírt a vérsavó-vizsgálatról

(Ha meg nem, akkor az ált sulis védőnőt keresd meg)

2017. márc. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell emlékeztető oltás?
2017. márc. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem a vérsavó vizsgálatot elfogadják, kérdés, hogy hány éves. Egyébként is HepB-nél 5 évente újraoltás javasolt eü dolgozóknak...


És ha meg nem fogadják el, legfeljebb megkapod az emlékeztető oltást kicsit előbb, nagy dolog...

2017. márc. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elfogadták szerencsére!:)
2017. márc. 27. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!