Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Minek találták fel a hatosztál...

Minek találták fel a hatosztályos gimit? Mire jó? Aki oda jelentkezik, az mi okból teszi?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Semmire nem jó szerintem.
2010. máj. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg a jobb képességűeket válogatják oda. Igazából nem sokban különbözik egy általános gimis osztálytól, ugyanazt tanulják, csak bővebben és magasabb a követelmény.
2010. máj. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elvileg a jobbak kerülnek oda, elvileg magasabb a követelmény. Hatosztályosba jártam, idén végeztem és az osztálytársaim nagy része a 2-3 szinten volt. Nyilván ez iskolafüggő is, de mára már nem azt a képzést nyújtja a legtöbb suli, amit régen. Én azért jelentkeztem oda, hogy jobban sikerüljön majd az érettségi, meg mert nem akartam még 8. után dönteni, hogy merre tovább. Mire jó? Eggyel kevesebb ballagásod lesz. :D Viccet félretéve. Ma már sajna semmi különösre.
2010. máj. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nálunk 7-8.-ig nyelvi előkészítő volt, így nem kellett 0.ba járnunk, mielőtt elkezdtük volna a kéttannyelvűt =)
2010. máj. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hatosztályos gimibe járok.

Abban más, hogy 7.ben 9.es anyagot vettünk. és már az elejétől fogva az érettségire készítettek minket. Nagyobb a követelmny.

2010. dec. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!