Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Pannon Egyetem B épületén...

A Pannon Egyetem B épületén belül hol van a konditerem?

Figyelt kérdés
Vagy ha ott nincs, akkor hol máshol van edzőterem (kollégiumban?), ahol lehet aláírást szerezni Testnevelés tantárgyhoz?

2017. márc. 29. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kapu az A és a B épület között lenn a parkolóban (ahol le lehet menni hátra). Ott picivel a kapu előtt van egy ajtó lenn a parkolóban, ott kell bemenni és lemenni a pincébe. Remélem érthető így, kissé eldugott :) Koliban is van, de nem tudom oda mehet-e külsős (asszem Magisterben van, de talán a központiban is, azért bemehetsz a portára megkérdezni)
2017. márc. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké, köszi. Egyetem aktív nappali hallgatója vagyok, de nem kolis. Akkor sem lehet ingyen használni a Központinak a kondiját pl.? Végül is nem baj. majd akkor megyek a B épületbe.
2017. márc. 29. 14:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Külsősként biztos fizetős (csak annak ingyenes aki fizeti a kolit), de nem tudom melyiket használhatja olyan aki pannonos de nen kolis (talán a magistert).
2017. márc. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!