Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elfelejtettem felvenni egy...

Elfelejtettem felvenni egy tárgyat, még fel tudom venni?

Figyelt kérdés
Később hirdették meg és elnéztem. A kérdésem az, hogy fel tudom-e még venni és hogy mennyit kell utána fizetnem?
2017. márc. 29. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemenként eltér. Tanulmányi osztályon érdemes kérdezősködni, úgyis nekik fogod fizetni. Ahova én járok ott tantárgyfelvételi időszak után 2hétig lehet még felvenni tantárgyakat 5000ft ellenében.

Mielőbb kérdezd meg és intézd el nehogy lekésd!

2017. márc. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2017. márc. 29. 15:52
 3/3 anonim válasza:
Az igazság az, hogy a Tanulmányi Hivatalban bármit megtudnak csinálni Neptun kliensből! Persze ez függ az Egyetem/Kar/ Ügyintézőtől, meg attól, hogy te mennyire vagy jófej! Ha látják, hogy nem vagy link alak és tanulós vagy meg nem direkt rontottad el a neptunban a dolgokat, általában segítenek, persze ezt nem nagyon hangoztatják, mert akkor mindenki szarna az egészre és nekik egy csomó dolguk lenne, nem mintha így nem lenne! Szóval ezt ne vegye senki mérvadónak és figyeljen oda, mert bár azért vannak ott, hogy segítsenek, de vannak szabályok, amelyeket a HKR pontosan leír és a kurzuson való részvétel, valamint vizsgázás előfeltétele, hogy azt az elektronikus tanulmányi rendszerben adminisztráltad! Ez a hallgató felelőssége, persze akadhatnak bakik, főleg gólyáknál, mivel elősször használnak neptunt, stb.. Szóval, ha látják, hogy akarod meg tanulsz, akkor elvileg minden megoldható bármikor kurzusjelentkezéstől a vizsgajelentkezésen át egészen a jegybeírásig!
2019. júl. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!