Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegeden melyik a legjobb...

Szegeden melyik a legjobb gimnázium humán tantárgyak szempontjából?

Figyelt kérdés

Deák, Radnóti, Ságvári

Ezek közül



2017. ápr. 2. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Sorrend: Ságvári, Radnóti, (Tömörkény), Deák
2017. ápr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1.: A Deák miért az utolsó?

A Radnótis L osztályba elég sok sznob jár, nem mindenki érzi ott jól magát. A Radnóti főleg reálgimnázium.

2017. ápr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Ságvári és a Radnóti vitán felül jobb, mint a Tömörkény vagy a Deák. A Ságváriban komolyabb hangsúlyt fektetnek a humánra, ezért került az az első helyre. A Tömörkény pedig humán tárgyak szempontjából erősebb, mint a Deák, az egyetlen hátulütője a kötelező latin, aminek nincs sok értelme.
2017. ápr. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3.: A Tömörkénynél gondoltam, de az, hogy a Deák, csak a 4. szerinted, még volt Radnótisként is érdekes.


Amikor én voltam az RMG-ben az L osztályról nem sok jó vélemény volt, mondom tele volt a gazdag emberek gyerekeivel. A csajok agya jórészt el volt szállva, úgy is öltözködtek, volt pár ember, aki pedig menekült az L-ből más osztályokba.


Úgy tudtam, a Tömörkény művészeti iskola.

Ill. úgy tudom, a Radnóti főleg reál vonalon nagyon jó és a volt Ságvári (SZTE Gyakorló Gimnázium) is inkább reál vonalon jó.


Én úgy tudtam, hogy a humán gimnázium a Deák.

2017. ápr. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A kommentek alapján ha Radnóti és a Ságvári is reál beállítottságú, akkor Humán tárgyak szempontjából valószínűleg tartom, hogy a Deák és a Tömörkény a jobb

Egyébként leginkább a töri érdekel

2017. ápr. 12. 20:08
 6/7 anonim ***** válasza:

5.: A honlapjaikat nézd meg, hogy milyen osztályok indulnak zömében, ill. miből, milyen versenyeredményeik vannak a tanulmányi versenyeken!


Az RMG-ből sok orvos kerül ki, de az SZTE-n igen sok reál tudományokban kutató, oktató tudós dolgozik, akik Radnótisok voltak.


Ugyanez igaz a Ságvárira is.


Mivel én reálos ember vagyok, Deákosokkal és Tömörkényesekkel kevesebbet találkoztam.

2017. ápr. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én a Radnótit raknám első helyre. Ha érdekel, van humán szak, ami nagyon jó.
2017. máj. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!