Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti egyetemi kollégisták...

Budapesti egyetemi kollégisták! Van lehetőség vhogy bekerülni egy kollégiumba a párommal?

Figyelt kérdés
Jövőre szeretnék az ELTE-re járni, párom pedig a BME-re jeletkezett és szeretnénk, ha valamilyen úton egy kollégiumba kerülhetnénk. Én már rég óta nézelődök de nem találtam olyat, ami az anyagi helyzetünknek megfelelt volna (mivel egyikünk szülei sem állnak olyan jól). Tanácsot szeretnék kérni, hogy melyik kollégiumokat lenne érdemes számba venni? Az albérletet sajnos még nem tudjuk fedezni, azt majd talán 1-2 év múlva. Ha valakinek van tapasztalata a témában vagy ötlete nagyon megköszönném a segítségét! :)

2017. ápr. 3. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Corvinuson vagyok koleszos, de nálunk van egy pár eltés és bge-s, úgyhogy szerintem nem lehetetlen. Sőt! Még házastársi "lakosztály" is van, mondjuk az drágább valamennyivel :D. Szerintem érdemes lenne írnod a kollégiumi adminisztrátornak, de ne csak egy kollégiumnál próbálkozz.
2017. ápr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet ^_^ mindenképp megpróbálom!
2017. ápr. 3. 20:10
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem gondolkoztatok szakkolin? Én idén jelentkezem a Szent Ignàcba és az MCC-be is, hàtha az egyikbe felvesznek. Jó kis pluszt ad az egyetemi tanulmànyaid mellé és sokszor a körülmények is jobbak.
2017. ápr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

A Tétényi koliban laknak BME-sek és ELTE-sek is.

Én utána járnék, hogy pontosan melyik kar hallgatói jelentkezhetnek oda, bár jó tudni, hogy a Nagytétényi úti koli azért nem a legmodernebb és eléggé ki is esik...

2017. ápr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából bármi jó lenne ha nem lenne drága, és felvennének mind a kettőnket.
2017. ápr. 3. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!