Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Petrik Lajos szakgimnáziumró...

A Petrik Lajos szakgimnáziumról vélemény?

Figyelt kérdés

A kéttannyelvű vegyész szakra jelntkeztem és az ideiglenes listán 20. vagyok szóval valószínűleg felvettek.

Ilyen kérdéseim lennének hogy:

-Milyen a közösség és a tanárok?

-Mennyire nehéz a kéttannyelvű osztály?

Stb.

Előre is köszi a válaszokat! :D



2017. ápr. 8. 14:34
 1/7 anonim válasza:
Engem is vagyis minket is felvettek ,mert az ikertesómmal megyek oda .Pár tanárral találkoztam ,akik szóbeliztettek ,és a nyílt napon.Szerintem nagyon szimpatikusak.A közösség is valószinüleg szimpatikus lesz ,de szeptemberbe meglátjuk.Ha szereted az angolt akkor nem lesz sok gondod.Mi vegyészek szeretnénk lenni azert jelentkeztünk oda de csak jot hallottam a sulirol.És valosziluleg nehezebb,mint a többi szak de masok is tuleltek ugy h nincs mitol felned .Remelem tudtam segiteni😉
2017. ápr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2017. ápr. 24. 17:51
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Ne akarj ide járni!!!

Én oda járok és én is kéttannyelvű vegyészeten vagyok azonnal íratkozatok át. NAGYON SZAR

Összes tanár kb idióta, tanítani nem tudnak, knyesek meg szívnak érettségivel.

Szar az iskola rendzsere is lehet most örül mindenki hogy mennyi óra elmarad folyton, mert nincs elég terem/tanár, de a büdős életbe nem fogja senki bepotóltatni azokat az órákat, folyton lemaradásban vagyunk..

Ja és kny osztály a legnyomibb eskü, csicska sznobokkal leszel/lesztek összerakva. Az utóbbi kettő az az. Én osztályomban 5 normális ember van akivel még el lehet NORMÁLISAN beszélni, többi elásandó. Az osztályfönők egy gyík. Pedig én is mennyire vártam. haha

Másik hogy teljesen fölösleges ez az egy év semmi újat nem tanulsz angolból, többi tantárgy meg olyan 'láng tartásban' van tanulva, ami a nulla alatt van. Első évben sokáig alhatsz kb 10-11 re jössz be és bent suliba suli wifin sorozatot nézel vagy alszol.

2017. máj. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
MENEKULJETEK TI SZERNCSETLENEK HUZZATOK INNEN AMIG MEG LEHETSEGES HA CSAK NEM VAGYTOK MAZOISTAK ES SZERTNETEK MEGD**GLENI LENNI
2017. nov. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni,hogy van-e valamilyen ponthatár amivel még behívnak szóbelire és honnan már nem?

Sajnos a központim 55 pont lett az átlagom 4,4 és az informatikára jelentkeznék.

Kérlek ha tudtok ilyen ponthatárt írjátok meg nekem.

Köszönöm szépen előre is.

2018. febr. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ahoy drága kérdésre tévedők!

CSAKIS DE CSAKIS AKKOR GYERE IDE VEGYÉSZNEK HA MINDENED A KÉMIA ÉS NEM AKARSZ SZÉP GIMIS EMLÉKEKET!!!

Ahogy előttem is megírták már tényleg tele van csicska sznobokkal az egész hely, nagyon kevés "normális" ember fordul meg a sulin belül. Személyes tapasztalat alapján az egész évfolyamomban összesen 5 értelmes embert találtam, az osztály mint egységes boldog közösség így ez a fogalom nem létezik a Petriken belül. Ha akarsz igaz barátokat NE, ISMÉTLEM NE IDE GYERE!!!

A tanárok öregek ezáltal kicsit lassúak és bár a szívük a helyén van sokat nem tudnak megtanítani, állandó lemaradás jellemzi az óráikat. A tanárok másik véglete akik engem tanítottak azaz a fajta, akinek hatalmas elvárásai voltak annyitól, hogy adott egy ppt-t nesze ezt másold ki és seggeld be ez van, ezt szeretted volna a szomorú, hogy ez jellemzi a legtöbb tanár tanítási technikáját itt.

Vegyész szak, labor, a tanároknak itt is hatalmas elvárásaik vannak még a legapróbb dolgok miatt is 48 órás litániát kapsz, hogy miért nem vagy képes semmire holott a feladatot tökéletesen végre hajtottad csak épp nem jó sorrendben írtad le azt a beadási füzetedbe. :)

Engem alacsony központis pontokkal (54) vettek fel és voltak nálam rosszabban teljesítők is szóval nem magas az elvárás ahhoz, hogy bejuss én azt mondom. A vegyész osztályok a "legjobbak" azt mondták nekem mindig de akkor mást jelent a jó kifejezés számukra, mert én ebből semmit se tapasztaltam meg, viszont a fentebb leírtak igazak egy környezetes vagy akár egy infós szakra is.

Összességben nem éri meg és sokak nevében beszélek most, főleg a vegyészes(én ebbe jártam szóval erről tudok leginkább véleményt alkotni)az egyszerűen pokoli csak megutáltatják veled mindazt ami egyszer érdekelt.

Akik meg a Petriket bármelyik szakon kijárták és nem küzdenek depresszióval nekik minden tiszteletem és további sok-sok sikert az életben!!!

2021. ápr. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem tetszik! Osztályközösség is jó, osztályfőnök is, órák is normálisan telnek.
2022. szept. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!