Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Eötvös József Gimnáziumban...

Az Eötvös József Gimnáziumban nagyon sokat kell tanulni?

Figyelt kérdés
Mármint én hallottam olyat, hogy napi három órát kell tanulni. Ez a nyekes osztálynál is így van?

2017. ápr. 8. 22:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem hinném, hogy napi 3 órát kéne tanulni, de igazából nem tudom. Amúgy felvettek az Eötvösbe? Gratulálok, úgy tűnik évfolyamtársak leszünk. :D
2017. ápr. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az elején nehéz megszokni, mert más tempó mint az általános iskola, de bele lehet jönni. Én hatosztályosba járok, így a nyeken nem tudom mennyit kell tanulni, az évfolyamtársaimtól azt hallom, hogy a sok nyelvóra miatt nehéz, meg egyévig a többi tantárgyból kevesebb van vagy nincs is, és nehéz visszaszokni.

Elég emberfüggő, hogy mennyit kell tanulni, bár a napi három óra azért erős. Van, amikor sok doga összejön egy hétre és olyankor kell tanulni rendesen. A második félévben annyi program van, hogy megnehezíti a tanítást, a haladást, mert van, hogy két hétig nincs is bizonyos óránk (úgy, hogy hetente kettő, három szokott lenni), na ilyenkor nehéz, de a programok nagyon jók, szóval megéri.

2017. ápr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Az ország 2. legjobb gimnáziuma, szóval igen (nyekes osztályban is).

De ide általában olyan gyerekek jelentkeznek és vesznek fel, akik szeretik és igénylik ezt a hajtást. Szóval ha 4-5-ös szeretnél lenni, plusz mellette bármi mást csinálni, nem lehetetlen (!), de azért szép feladat lesz.

2017. ápr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Melyik nyekre vettek fel?
2017. ápr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szia! Felvettek? Én a haladó angol,kezdő németre megyek. :D
2017. ápr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Engem sajnos nem, egy embernek kellett volna kiesnie..te hányadik voltal az ideiglenesen? De en egyáltalán nem bánom, mert a VMG-be szeretnek menni😍 Biologiara, csak egész évben erre hajtottam, es ez most nagyon rosszul esett
2017. ápr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én 9.voltam az ideiglenesen. A VMG-be felvettek?
2017. ápr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

6-os, a VMG extrém jó suli úgyhogy ne bánkódj szerintem, több barátnőm jár oda (az egyiknek pontosan ugyanaz a története; az Eötvösben nem kapta meg szóbelin a szimpátia pontokat, lecsúszott a rangsoron és végül a Majorba felvették). Nagyon imádja és utólag nagyon hálás a Sorsnak amiért nem vették fel (úgy nézd, hogy ezek az ő szavai, nem az enyémek).

Sztereotípia, de tényleg odaveszik fel az embert ahova "kell". A tanárok látják ki odavaló és ki nem tudna beilleszkedni abba a közegbe. A Majos is benne van a "top" suilkban szóval tanulásilag nem fogsz unatkozni éééés (!) közben nagyon pörög a diákélet. Sokkal nyitottabbak az ottani diákok, mint az Eötösben, legalábbis nekem ezek a tapasztalataim. Ehhez rásegít a rengeteg program, ami összehozza a csapatot, pld. most volt diákhét és trambulin (!), kerti mozi, közös just dancelésig minden volt. Na ilyen nagyon nincs még egy. :D

Örülj, hogy felvettek oda, mert mégis csak az ország 3. legerősebb gimijéről beszélünk. Szóval készülj fel életed egyik legfontosabb 4-5 évére, ami hiper klassz lesz ;)

2017. ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

1. 8.-os vagyok

2. Nem tudom hogy felvettek vagy sem..de remelem, legalábbis gyanítom..hol lehet megnézni?

2017. ápr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A honlapon már kint van
2017. ápr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!