Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha az írásbelim pont meglesz...

Ha az írásbelim pont meglesz 2es és a szóbelim 100%os akkor hányas lesz az érettségim?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Én msot föciből megyek, próbaérettségin kiszámítottuk h ki hanyast kapja.Kétszer írtam hármast, egyszer az alsóhatárban voltam, máskor meg a felső, a legutóbbiban szóbelivel meglehet a 4-es, de ha legalsó határba vagy akkor nem , ergo akármennyi is tudod 100%ra majd aszóbelit max. csak 1 jegyet tudsz javítani
2010. máj. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én az első évfolyamba tartoztam, akik már kétszínű érettségit írtak.

Anno a történelem volt az, ami "elég sokáig" úgy nézett ki, hogy alig lesz meg a 2-es, de végül sikerült, és el tudtam menni szóbelire. A szóbeli elég jól sikerült, a százalékot nem tudom pontosan, de 3-as lett a végeredmény, ami a bizonyítványba bekerült.

Nem hiszem, hogy pár év alatt sokat változott volna ez a pontszámítási rendszer, úgyhogy 1 jegyet biztosan tudnál így javítani az irásbelihez képest.

2010. máj. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amennyi az összpontszám szerint járna. Se az írásbelire nem kaphatsz kettest, se a szóbelire 100 %-ot; külön-külön csak pontokat kapsz, míg a kettőre együtt százalékot és jegyet.
2010. máj. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*kétszintű - bocsi elírtam, még reggel van :S
2010. máj. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

úgy van ahogy az első írja

akármennyi is megtanulok 100-ra csak 1 jegyet tudsz javítani(amit kétlek h tudni fogsz)

Nem így megy h elba..tad azt és ezzel meg vagy 2-3 jegyet javítani akarsz

2010. máj. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem, hogy van olyan vizsgáztató, aki hülyét csinálna magából azzal, hogy 100%-ot ad szóbelin annak, aki írásbelin nem érte el a 40%-ot sem.
2010. máj. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a magyar érettségim (emelt) 72 pont lett. A szóbelim az olyan 100% körül volt és végül az egész 80% lett. Szóval nem tudom, hogy pontosan hogy van, de nekünk azt mondták, hogy a szóbeli az kevesebbet számít.
2010. máj. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3-as maximum
2010. máj. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az idióta találgatások helyett, mi lenne ha kiszámolnád?

Vagy matekból nem érettségiztél?...

Pl ha 100 pontos az írásbeli, neked éppen kettes, azaz 20 pont, a szóbeli 50 pont, akkor 46%-os lehet max.

2010. máj. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!