Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Heti hany ora lenne ajanlatos...

Heti hany ora lenne ajanlatos matematikabol magantanarhoz jarni?

Figyelt kérdés

17 eves gyerek, epphogy kettes...

Talaltunk egy tanart. Szeretnenk jobb jegyeket.


Ha ti jartok, hanyszor egy heten?



2017. ápr. 12. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Én erős 3-mas vagyok, egyszer megyek egy héten, mert a tanár idejében csak ennyi hely volt. Szerintem minden matekóra után érdemes lenne, hogy átvegyük az órai anyagot, házit. Nekünk 2 matekunk van, és így is nehéz. Nyilván ha épphogy kettes, akkor az óraszám és rendelkezésre álló idő függvényében lehetőleg minél többször.
2017. ápr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%

Azért a "szeretnénk" az nem mindegy hogy ki szeretné... mert ugye a motiváció is fontos.

Az is számít, hogy mi a cél. 17 évesen, gondolom 11-es, szóval jövőre érettségi. A jobb jegyek a felvételi pontszám miatt kellenének?

A tanár ki fogja deríteni (jó esetben) hogy miért kettes. Csak leblokkol ha matekórán van, a nehezebb anyagot nem érti, vagy eleve már az alapokkal is gond van. Az hogy mi az ok és mi a cél, az fogja megadni az ideális óraszámot. Az ideálistól pedig a valós eltérhet időhiány vagy anyagi okok miatt.

De ha már találtatok is tanárt akkor az első pár alkalom után őt kéne megkérdezni mit javasol.

2017. ápr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!