Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha május 27-én sikeresen...

Ha május 27-én sikeresen leteszem a nyelvvizsgámat, akkor a bizonyítványt megkaphatom időben, hogy fel tudjam tölteni felvire?

Figyelt kérdés
Telc nyelvvizsgáról lenne szó. Annak is az írásbeli részéről. Júius 12 a határidő,ha jól tudom.
2017. ápr. 13. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
AHa, jún. 4-én kapod meg a bizonyítványt (bár ezt kb. 1 perc megnézni a felvin, a főoldalon írja).
2017. ápr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában egy hónap, amíg kijavítják és újabb egy hónap, amíg megkapod a bizonyítványt, így nagy eséllyel kicsúszol a határidőből.
2017. ápr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ja tényleg a 7. hónap nem a június, hanem a július. Akkor valóban kicsúszol.
2017. ápr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A bizonyítványok tervezett átvételéhez júli 4-e van írva. De én vidéki vagyok,ha ez jelent valamit.
2017. ápr. 13. 13:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg nem értem, miért tetted fel a kérdést. Tudod, hogy a sikeres bizonyítványok tervezett átvétele az július 4., a dokumentumok feltöltésének határideje július 12., tehát megkaphatod -elvileg-...
2017. ápr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg belefér. A nyelvvizsgaközpontok oda szoktak figyelni, hogy tartsák a határidőt, tudják, hogy ebben az időszakban sokaknak a felvételi pontszámaikhoz kell. Másrészt viszont a felvi.hu azt ajánlja, hogy legkésőbb áprilisban menjenek el a felvételizők vizsgázni, mert elképzelhető, hogy mégis lesz csúszás, és akkor buktad a plusz pontokat.
2017. ápr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!