Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy transzszexuálist mennyire...

Egy transzszexuálist mennyire fogadnátok el osztálytársnak?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 16. 20:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%
Osztálytárskat nem nagyon lehet megválogatni, de barátnak semmiképp
2017. ápr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én barátnak is elfogadnám, nem csak osztálytársnak, főleg ha transzi lány. Ők olyan különlegesek.
2017. ápr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Van ilyen osztálytársam, mindenki elfogadta miutan atvaltozott, mindenki az új nevén szólítja.
2017. ápr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Miért is kellene, hogy bármiben befolyásoljon a nemi identitása?
2017. ápr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Estádio de Felchút ***** válasza:
A transzszexuális az konkrétan milyen?
2017. ápr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyrészt nincs olyan, hogy valakit nem fogadok el osztálytársnak, nem tehetem meg, másrészt semmi bajom nincs vele, miért lenne? :) A transzneműek önmagukban se nem többek, se nem kevesebbek bármilyen más embernél, és ez az emberek többségére igaz.
2017. ápr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szép és jó, hogy itt mindenki elfogadja, míg a valóságban gyakran inkább kiközösítik és viccet csinálnak belőlük. Nyilván függ az osztálytól is, milyen közösség gyűlik össsze. De amilyen gyakran kiközösítenek valakit mert az éppen meleg/bi, vagy szimplán olyan hülyeség miatt hogy stréber, kövér stb. nem hiszem, hogy pont a transzexuálisokat fogadnák el. Ahova én járt volt egy transz tanuló (lányból fiú), már azért beszólogattak neki mert fiúsan öltözött, rövid haja volt meg a lányokhoz vonzódott, holott ekkor még nem hivatta magát más néven és még műtét előtt állt. Nem egy suttyóképzőbe jártam, mégis sokak nem tudták ezt elfogadni. Egy másik transzt aki fiú volt de elkezdte az átalakulást már hormonokkal, műtétekkel, új neve volt, viszont nagyon sokat váltott iskolát, mert folyamatos volt a beszólogatás mindenhol. Végül magántanuló lett, mert olyan depressziós volt már ettől. Személy szerint nekem nem volt egyikükkel se bajom, de nem barátkoztam velük mert nem akartam én is célkeresztbe kerülni.
2017. ápr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A kérdés az volt, hogy én elfogadnám-e, nem az, hogy tudom-e garantálni, hogy akármilyen osztályközösségben nem érik majd bántódások. Én pedig elég biztosra tudom mondani, hogy elfogadnám, transznemű barátom nincs, de minden más, amit az előző felsorolt, van. Plusz a suli tizenkét évét kibírtam anélkül, hogy bárkit is szekáltam volna, szóval még mindig valószínűre tudom mondani, hogy elég biztos, hogy nem pont egy transzexuális hozta volna elő a titkos bully énemet.
2017. ápr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy az volt a kérdés hogy én elfogadnám-e, erre a részre is válaszoltam. Csak gondoltam azért leírom, hogy attól még hogy itt mindenki ilyen elfogadó ez nem igazán mérvadó. Boccs ha off lett :)
2017. ápr. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem tudnám.
2017. ápr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!