Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a velemenyetek a Jedlik...

Mi a velemenyetek a Jedlik Anyos Gimnaziumrol Csepelen? Milyen az oktatas es milyenek a tanarok? Milyen a kozosseg?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 17. 20:39
 1/8 anonim válasza:

Szia.

Én csepeli vagyok, és még általánosban elég sokat jártunk a Jedlikbe kémia, fizika meg biológia órára. A laboruk nagyon-nagyon fejlett!! Csak úgy néztük, hogy milyen jól fel van szerelve.

Én annó a Jedliket jelöltem meg elsőnek, az angol tagozatát. A szóbelin normálisak voltak, én előkészítőre is oda jártam, és akkor fedeztem fel, hogy nekem mi is igazán a problémám a Jedlikkel, amit addig nem tudtam megfogalmazni.

És most egy külső szemlélő reakcióját tudom csak adni, de nekem olyan nyomasztó volt az az öreg épület, és mindenhonnan a kitömött nyestek meg a szem nélküli hollók néztek rám, nekem egyszerűen a légkör nem tetszett, így amíg volt idő változtatni, mást raktam előre, és oda is vettek fel.

Szóval nekem túl katonásnak meg komolynak tűnt elsőre.

Viszont...

Nagyon jó barátnőm jár oda, és imádja. Azt mondja, egyáltalán nem olyan komoly, mint amilyennek beszélik. Az oktatással és a tanárokkal is meg van elégedve,és a közösséget egyszerűen imádja. Őt idézem: "Ez egy nagy család" Ez az ő véleménye, én ehhez nem tudok mit fűzni, hiszen nem ott tanulok. Ő matekra jár és tudja kamatoztatni a tudását.

Szerintem attól függ, hogy te milyennek találod a Jedliket, hogy milyen tagozatra szeretnél jelentkezni.


Szóval

2017. máj. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Első vagyok, és nem tudom, hogy az a "Szóval", hogy került oda :D
2017. máj. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nm baj :D

Köszi a választod! :)

2017. máj. 3. 19:56
 4/8 anonim válasza:

Szia! Jedlikes vagyok,8. osztályos tagozatba járok

Szerintem nagyon jó suli!! Eléggé nagy híre van a labor és híres tanárok,nagy múltu története miatt. Nem könnyű bejutni,de megéri. Sokat kell tanulni,de szerencsére sok a kikapcsolódás: egyből első héten 2 napos kirándulás van,1 tanítási évben van kb. 3 DÖK nap,ami azt jelenti hogy szekciók vannak,vannak érettségi szünetek,stb.

Az iskola talán inkább reál,bár mindenkinek más a véleménye, és eléggé támogatja a sportot az iskola. ( országos bajnok magasugrásból az igazgató, fia Bese Barnabás,a focista, és pár diák az olimpián is járt már)

A tanárok nagyrésze eléggé jól tanít, és szerethetőek. Én például nem tudok egy tanárt se mondani,akit utálok és nem tudok elviselni.

A labor,mint ahogy az előző válaszoló is írta,nagyon fejlett,és sok speciális eszközzel rendelkezik,amit nagyon nehéz beszerezni,és valljuk be,nem 2ft... :-D

Vannak ugye igazi csontvázak,és kitömött madarak,amik kitűnő szemléltetések biosz órára.

Van kb. 3-4 infó terem,amik rendesen be vannak szerelve a megfelelő állapotban lévő gépekkel.

A közösség.... hát arról nagyon nem tudok beszámolni, de általában eléggé összetartóak az osztályok. Nagyon jó ofők is vannak,akik rendesen összetartják a mi kis közösségünket. :-)

Hát a lényeget nagyjából el is mondtam :-D

2017. máj. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2017. máj. 18. 21:59
 6/8 anonim válasza:
Nm🙂
2017. máj. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Valószínüleg már nem aktuális de ha valki idetalálna akkor ne csak a régi váaszokkal találkozzon. Én is a 8osztályosba járok, 5.-ben kicsit ijesztő volt a sok 12.-es. De most nagyobb fejjel különösebben nincs vele bajom, az iskola tényleg inkább reálos, az állapota olyan amilyen de mist hogy lesz felújítás nagyon király lesz. A tanárok szerethetőek szerintem egy sincs akit ne kedvelnék. Egyes nehéz órákat még várja is az osztály pl.: földrajz, kémia. Az iskolai közösség nagyon jó, legalábbis a lányoknál tuti az 5.-esek akár a 11.-es lányokkal is beszélgetnek az öltözöben kölcsönadják egymásnak a tesi felszerelést, jó ha ilyen emberekkel vagyunk körülvéve. Mindenki nagyon segítőkész, a takarítók néha gorombák de jókat lehet rajtuk nevetni(pl, ő most azonnal megy az igazgatóiba és elindul felfelé miközben pontosan tudja hogy a földszinten van😂). Összeségében imádom az iskolát, a közösséget, a programokat.
2018. márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is a Jedlikbe jártam, igaz, még Zanati idején, de amióta Bese az igazgató, azóta rengeteget fejlődött a suli. Aki csepeli, vagy csepel szigeti, annak ajánlani tudom. Igaz, a belvárosi gimnáziumokkal (Apácai, Eötvös, Fazekas) még nem veszi fel a versenyt. De az angol meg matek tagozat azért erős.
2020. jan. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!